Крах васильківської «Батьківщини»?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

За попередньою інформацією, на початку сьогоднішньої сесії міськради  в присутності представників громадськості депутати «емоційно» вирішували, що робити з Слончаком, фігурантом резонансного земельного скандалу.

Вражає «імпотентність» керівного органу місцевої організації ВО «Батьківщина», який не зробив ні найменших кроків для локалізації скандалу, який практично знищить у Василькові колись значну електоральну підтримку партії Тимошенко...

Крах васильківської «Батьківщини»?.: 15 комментариев

 1. Думка 26.06.2017 at 16:43

  Думка думає, що людей підкупили, саме з Народовольців і Алла Деревянко почула впевненість та не бажає вийти зі складу ради, а яка істєріка була. не вкладається ні в які рамки цинічна поведінка БЮТУ, починаючи з верхів. Підроблені заяви, написані одним почерком. Неділько М., люди сподіваються, що ви займетесь судами разом з М. Бруквою., О.Перінською, Т.Омельченко.Я.Крившею. Така потужна група депутатів не може не виграти сули у безсовісного комбінатора.

 2. Антивирус 26.06.2017 at 17:46

  Ну че там на сессии?Кто приехал, кого не пустили?

  Сижу в Турции,оллинклюзив,но ничего не знаю.......

 3. Тим 28.06.2017 at 10:00

  Антівірусу- ніхто не приїхав, хоча люди більш ніж 110 осіб відправили Юлі телеграму, яку вона отримала 21 червня (прийшло повідомлення про вручення)З цього тільки один висновок- рука руку миє!!! На ф... їй прості люди тим паче яких можна підкупити 200грн Слончак платив, щоб на якийсь Юлькін мітінг їхати, а уберуть сашулика ьоді хто людям по 200 гин заплатить, свої вона ж даватине буде

 4. Антивирус 28.06.2017 at 11:34

  Как и ожидалось...... Может хоть сейчас лохторат слюни пускать перестанет при виде «Бахини»А ведь помнится — Юля-Юля!!!! в экстазе.

  Процесс превращения из граждан-избирателей в биосилос-быдломассу уже завершен, кто пан а кто холоп определено, теперь живите с этим василькуевцы,заслужили......

 5. Думка 28.06.2017 at 12:05

  Пані Юля, у свій час, коли розкручувала колесо «фортуни», на звернення місцевих громадян через попереднє БЮТОвське керівництво щодо спірного тарифного питання відповіла — НЕ НА ЧАСІ!!!

  Виникає питання, а що і коли буде у пані ЮЛІ на часі?

 6. Тим 28.06.2017 at 12:36

  Не можеио не звернути увагу громади на Юліне гасло, яке в період місцевих виборів беззупинно лилось з рекламних роліків: в земельних комісіях місцевих рад не буде депутатіа бюту щоб нас не звинувачуаали в земельному дерибані. Ну і що насправді? Людям — нічого. Сергієнку — будинок в центрі. А Юлька брехуха, 0 реакції.

 7. Игорь Николаевич 28.06.2017 at 21:59

  В пятницу был на сессии городского совета, потому рассматривался мой вопрос о приватизации земельных под собственным домом.

  В ожидании рассмотрение своего вопроса я стал свидетелем так называемого скандала вокруг земли в парке Стугна и Александра Слончака. Я местный и с Слончака знаком давно, не буду его ни защищать, ни обвинять, по моему мнению если человек нарушил закон, то должен отвечать за свои поступки. Но ответственность должна наступить после расследования и на основании судебного решения.

  То, что я видел на сессии не совсем соответствует моим принципам понимания справедливости, возможно я ошибаюсь, можете меня поправить. Слончака называют преступником за то, что его дочь купила земельный участок, была выделена другому человеку во времена когда Александр Слончак был депутатом и возглавлял земельную комиссию. Извините, но разве это преступление? Получается, если мой сын будет депутатом, а я например куплю участок которая отводилась за время его каденции, то я тоже преступник? Считаю, что это не совсем соответствует законности.

  Я например, как житель города хочу чтобы виновные были наказаны, но законно. Кроме того, я хочу чтобы возвращение парковой зоны происходило законно, потому противном случае суд может отменить решения, которые были принятии с нарушением закона, и доброе дело не будет завершена, а скандал не будет улажен.

  Не могу понять еще одного, почему депутаты делают вид, что они возвращают землю общине, а параллельно раздают земли на Валах, и это притом что Николай Недилько четко заявлял, что это Змиевы Валы.

  Сложилось впечатление, что шум вокруг парка Стугна, это ширма над какими-то другими сделками. Там звучали огромные суммы: десятки миллионов передают теплосети, поднимают себе зарплаты, гигантские суммы выделяются на дороги, которые почему-то до сих пор нет. Депутаты обвиняют Слончака, а сами раздают заповедные зоны. То возможно они все там одинаковые, и бывшие и нынешние?

 8. Бютовец 29.06.2017 at 08:57

  Стало відомо, що до Дня конституції міський голова провів дуже плідну зустріч із своїм заступником, а за сумісництвом членом міської партійної організації Батьківщини Іриною Майстер. Учасники зустрічі обговорили питання усунення Олександра Слончака від керівництва партією. За моєю інформацією результатами зустрічі її учасники задоволенні. Ірина Майстер отримала гарантії її підтримки на крісло мера, у випадку якщо Володимир Сабадаш обереться до ВР на наступних виборах до парламенту. Більше деталей домовленостей згодом. До речі , ще одним правонаступником В.І.Сабадаша може стати секретар ради Перінська О.П.

  • Правознавець 29.06.2017 at 18:19

   Санич, ти ж сам створив цю безмозглу курицю та зробив заступником, ти ж сам голосував за інших бездарів керівників. Злила тебе? Вибачай друже, дуже вже хоче вона мершею стати. Без мізків але вже з короною на голові.

 9. Жужа 29.06.2017 at 15:04

  Ігарь Нікалаєвіч, передавай привіт шашулику і запитай у нього, як люди, в яких купила землю дочка Слончака, отримали право власності на ті земельні ділянки. І чому заяви на виділення землі нібито від цих поважних громадян написані Шашуликовим почерком в той час як він був головою земельної комісії. І найголовніше: перш ніж комусь лизати дупу, розберись в питанні по суті. Цій історії вже 10 років і якщо вона тобі невідома, в чому я дуже сумніваюсь, то звернись до депутатів, що були в комісії по цьому питанню і вони тобі розтлумачать законно ілі нєзаконно.

 10. КУЦь 29.06.2017 at 16:32

  Жужа, а вам закон не писаний? Чи члени комісії виступають одночасно і слідчими і суддею? Колись таке вже було при Сталіну, і зараз є при Путіні? Ігор Миколяйович як на мене, доволі обережно висловив свою думку, у той же час ви пані Жужа аж випромінююте ненависть. Може вам жіночго щастя не вистачає?

 11. Думка 29.06.2017 at 17:16

  громадяни, які намагаються захищати Слончака. ви б краще написали скільки платили саші за допомогу в земельних питаннях. мабуть сума вас влаштовувала настільки, що після «ГАНЬБИ!!!!» слончаку в залі на сесії. після того що всі побачили заяви написані одним почерком (слончака). в т.ч. і від громадянки, у якої він купив ділянку для доньки одразу як її виділив. А не забули, як люди з вул. Комарова висудили землю, яку він спочатку оформив на свою сусідку по вул. Заводська скварчинську В.Д., а потім на свою дружину Слончак Наталію. То чого ви ганьбите себе корупційними діяннями сашулика. Де ваша гідність абож ви пане Ігорю та пан куц такі самі правопорушники!

 12. Чорнобилець 29.06.2017 at 17:19

  КУЦю — «закон неписаний» тільки Шульцу і його недолугим правонаступникам!

 13. Правда 29.06.2017 at 20:57

  СанСанич що робитимеш? Підеш шляхом Тараса Бульби (я тебе породив, я тебе і в вб'ю)? Так хто ж тебе продає? Бруква? Перінська? Бурсова? Чи твоє найближче оточення? Дожився старий......

 14. Жужа 29.06.2017 at 23:11

  КУЦь, про який закон ти тут втлумачуєш? Про закон, об який шашулики, іващенки, мосійчуки, крикунови, продажні мусора і судді-рейдери витирали ноги? Про цей закон? Чи може по процедурним нюансам щось не так? В мене таке відчуття, що скоро дограєтесь ви в своє бутафорне правосуддя, і коли земля почне горіти під вашими копитами, ви точно будете знати за що.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.