Краще пізно, ніж ніколи!.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

На останній сесії міськради депутати проголосували за створення управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Васильківської міської ради. Таким чином відділ культури на чолі з Г. Ларіною в його нинішньому вигляді незабаром відійде в небуття.

Про дискусію, яка розгорнулася на сесії при обговоренні цього питання, про аргументи сторін та про список депутатів, що не підтримали створення Управління, дивіться у нас найближчим часом...

Краще пізно, ніж ніколи!.: 3 комментария

  1. Танцор диско 28.11.2017 at 23:26

    Очень бы хотелось, чтобы следом за отделом культуры «на чолі» с Лариной, в небытиё ушли лишённые элементарного творческого вкуса концерты, а также канули в лету дебильные, простите, «заходи» в стиле «а ля Советский Союз, 75 год». Надеюсь, новый начальник управления наведёт порядок с арендаторами Дома культуры и Марс будет добросовестно платить в городскую казну.

  2. Гриша 28.11.2017 at 23:39

    Щось мало в це віриться. Леріна з Сірою так просто не здадуться. Достануть банки з грошима, які напакували при Іващенку та підуть на поклон до Сабадаша каятися. Ці нафталінові леді скоріше помруть на робочому місці а ніж поступляться молодим фахівцям.

  3. танцор 29.11.2017 at 09:46

    Неужели у нас в клубе БУДУТ ТАНЦЫ???????

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.