Краще пізно, ніж ніколи...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

На нашу думку, Сабов дещо запізнився з прийняттям  кадрових рішень щодо деяких посадовців місцевої влади. В першу чергу це стосується начальника відділу культури Ларіної та директора стадіону «Кристал» Нередька. Як відомо, в судовому порядку встановлена фальсифікація рішень ради за секретарства Галини Юріївни щодо земельних питань. Судом також встановлено, що при Ларіній, як секретарю ради, було прийнято незаконне рішення щодо виділення більше двох десятків земельних ділянок на території стадіону біля школи №8. Причому деякі депутати стверджують, що це питання на пленарному засіданні ради, начебто, не розглядалось. Відомо також, що родичі  Ларіної під час її секретарства отримали декілька земельних ділянок, в той же час простим васильківцям в отриманні земельних ділянок відмовляли — у зв"язку з відсутністю Генплану і т.ін. Багато хто сьогодні вважає, що Ларіна використовує своє службове становище при оренді її родичами приміщень міського Будинку культури.

Щодо Нередька, то інформації з  відеорепортажів Гаврилюка з приводу ремонту стадіону «Кристал» більш ніж достатньо для його звільнення з посади.

Ми думаємо, що працівники культури з ентузіазмом сприймуть звільнення Ларіної з посади начальника відділу, а щодо Нередька своє слово повинен сказати нещодавно створений місцевий люстраційний комітет.

Краще пізно, ніж ніколи...: 2 комментария

 1. анатолій 20.11.2014 at 18:11

  Ну щодо місцевого люстраційного комітету це вже перебор. Це ж громадська організація яка ненаділена владними повноваженнями, а її «висновки» взагалі брати до уваги брєд.

  Ну удачі всім учасникам даного дійства. Однозначно, що хтось від цього конфлікту виграє, але це не громада міста.

 2. Родина Ларіних 20.11.2014 at 20:45

  Мы работали отлично,

  Заработали прилично:

  «Скромный» дом в три этажа,

  «Тачки» две — для куража

  Пять участков по гектару,

  «Марс» танцует вальс «на шару»,

  Кроем крышу на ДК,

  (Больно крыша широка)

  И аренды сладкий вкус

  Словно пенье древних муз.

  Где ж промашка, где просчёт?

  Кто подскажет и спасёт?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.