Краще б не писав...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Коли Сабов говорить чи пише, що його хочуть зняти з посади «кремлівські холуї», або що за ними стоїть ФСБ, або вони виконують завдання російського керівництва, то більшу дурницю важко придумати.

Сабов повинен знати, що таке багатьма людьми у Василькові сприймається з іронією і сарказмом.

Ми категорично проти тих, хто намагається достроково припинити повноваження Сабова як міського голови.

Напередодні  надзвичайно складного опалювального сезону, непростої ситуації з бюджетом, іншими складностями, відставки Сабова можуть вимагати тільки безвідповідальні люди, або ті, хто таким чином переслідує власні інтереси.

Після відставки Сабова Попович не стане міським головою. Хто насправді керуватиме містом, неважко здогадатись.

Звичайно, Сабов, поки-що, слабкий міський голова. Але в  ситуації, яка склалась сьогодні у Василькові, краще допомагати слабкому Сабову, чим віддати місто в управління вкінець дискредитованим в очах громади людям...

Краще б не писав...: 5 комментариев

 1. олег 16.08.2014 at 22:53

  Палыч, не думал, что Вы так правду про Сабова скажете. Но я скажу немного больше. Сарказм и ирония тоже нужны в наше смутное время. Есть хоть чем повеселить. Например очень радостно становится на сессиях, когда их ведет Сабов. Должно же быть что-то новенькое. Я такого еще не видел, например.

 2. Антивирус 18.08.2014 at 12:28

  Ох админ , вы и заворачиваете! Нехай буде слабкий, но сябов, и МЫ ЕМУ ПОМОЖЕМ. Так сразу и сказали бы — неважно кто мерь, — ГЛАВНОЕ что-бы вы у него в помощниках были. А Попович то помощников не станет держать — сам все сделает, в отличие от нынешнего болтомеря. Да и секретарь Рады (в ранге врио головы) гораздо больше может сделать для громады в той же подготовке к зиме.

  А по поводу того что, говорыть та пыше человек, который по его же словам — вроде мер- , то тут все ясно — плохому танцору всегда чего то там мешает. А на месте Скибы А. можно подать бы и заявление по вопросу — есть такое наказуемое деяние как распространение заведомо неправдивой информации и стребовать судебного разбирательства.

  • admin 18.08.2014 at 13:20

   Антивирусу: — питання в тому- якщо не Сабов, то хто?.. При будь-якому розвитку подій, Попович без виборів міським головою не стане. А вибори в 2015р. До- речі, багато прихильників Поповича вважає, що «краще Сабов чим Скиба». Щодо того, що Попович «сам все сделает» — не смішіть людей. Сьогодні Валерій Федорович, на нашу думку, «на підтанцьовці» у людей, які не можуть вирішити свої бізнесові питання з Сабовим. До того ж Попович сьогодні є «клієнтом» Крикунова.(Читайте Васильків-інфо).

   Щодо земельних ділянок та квартири Скиби — інформацію ніхто не спростував.

   Ви гадаєте, що у нас немає відповідних документів? Погано про нас ви думаєте.

   Тепер щодо «у него в помощниках». Є багато людей, які в дискусіях не можуть або не хочуть оперувати конкретними фактами і логічними аргументами. Саме тому вони застосовують прийом «сам дурак», придумують неіснуючі гріхи і наміри опонента, а потім звинувачують його в них. Цей ваш коментар з цієї серії.

 3. Антивирус 18.08.2014 at 16:22

  Палыч, о возникновениях и эволюциях под влиянием вновь возникающих обстоятельств ваших думок в Василькове уже ходят легенды. И поверьте — думкы других людей тоже имеют право на существование.

  А то что Попович танцует там с кем -то из бизнеса и о мыслях его прыхыльныкив — так это точно из *****серии сам придумал и сам поверил***Ответ на поверхности — люди не « не можуть вирішити свої бізнесові питання з Сабовим» , а банально НЕ ХОТЯТ этого делать, так как не видят в нем достойной фигуры для серьезных бесед. А страдает от этого город, потому что эти серьезные люди зовутся инвесторами.

  И еще — вы также уверены в том что и на ваши получения землицы да разные приватизации милым друзьям нет соответствующих документиков? Только зацепите — дальше само посыпется.

 4. admin 18.08.2014 at 17:48

  Антивирусу: — ми погоджуємось з вами в тому, що думки інших людей мають право на існування. Ми не тільки погоджуємось, а і всебічно сприяємо цьому. Більше того, ми вважаємо своїм завданням довести до васильківців якнайбільше точок зору на ті чи інші питання, які мають певне суспільне значення. Кожна неупереджена людина може переконатись, що 70 відсотків інформації на нашому сайті належить нашим дописувачам. Кожен з них може безперешкодно висловитись з будь- якого питання. Ми не блокуємо навіть ті коментарі, в яких міститься гостра критика на адресу адміну, інколи досить некоректна.

  Щодо документів по землі — ми вважаємо що оприлюднення таких документів, це крок в правильному напрямку. Давайте разом це робити...

  Радимо вам також подивитись в інтернет-мережі нові матеріали, в яких фігурує прізвище Поповича...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.