Краще б мовчав?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Присутні на зустрічі народного депутата України Ігоря Кононенка з вчителями та батьками учнів 6 школи розповідають про активність депутата міськради С. Сергієнка, який декілька раз звернувся до народного депутата з занадто довгими запитаннями. Кажуть також, що своїми питаннями Сергієнко привселюдно власноруч засвідчив свою некомпетентність як депутат міськради.

То може краще було б промовчати, пам"ятаючи відоме прислів"я — «мовчання-золото...»

 

Краще б мовчав?.: 5 комментариев

 1. Павло 02.08.2018 at 19:43

  Таких рагулів, як Сергій Сергієнко взагалі краще на людях не світити: бекає, мекає, якісь тупорилі схемки з немісцевими АТОвцями намагається провернути, ну чи не валянок? Одне можу сказати, що цей бичара стадіонний запізнився років на десять так точно зі своїми з сашуликом клептоманськими комбінаціями, нєбось шульц мрійливо згадує в колі убютків, ті славні часи, як вони з івахою рвали місто на шматки: парки, стадіони, чужі городи, вали, мафи, магазини, ресторани і багато, багато іншого до піднятої руки і після піднятої руки.

  Мені цікаво, а що буде після протянутої ноги?

 2. Дон Корлеоне 04.08.2018 at 20:15

  А як це: занадто довгими запитаннями»? Кононенко ж нардеп і мабуть вміє відповідати і на занадто довгі питання. Чи Ви Адмін вважаєте Кононенка імбіцилом здатним відповідати лише на короткі запитання?

 3. admin 04.08.2018 at 20:29

  Дону Корлеоне — питання були не тільки довгими, але й беззмістовними. Це чули всі присутні. Не приплітайте сюди Кононенка, бо це виглядає як плід вашої хворобливої фантазії. Вибачайте на слові, бо це справді так...

 4. Дон Корлеоне 04.08.2018 at 22:17

  Адмін, але ж Ви не написали, що питання були беззмістовні... на зустрічі я не був а з Вашого творчого доробку зрозумів як зрозумів! Селяві

 5. Громада 06.08.2018 at 03:20

  Кажуть С.Сергієнко нехай знову іде до школи на підучку.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.