КП «ККП м. Василькова» інформує...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+
 1. По вул. Тракторній розпочаті роботи по бурінню свердловини.

До кінця цього року планується завершити будівництво трьох свердловин та близько 1 кілометра напірного водогону. Для цього виділено близько 10 млн. гривень, переважно з державного бюджету.

2. В кінці жовтня на початку листопада ц.р. розпочнеться ремонт освітлення по вул. Декабристів, виділено близько 2 млн. гривень.

КП «ККП м. Василькова» інформує...: 6 комментариев

 1. Камеди клаб 20.10.2016 at 21:57

  На освіту вже ВИДІЛИЛИ і що з цього? Якщо керівники ВОРЮГИ,то ми всерівно нічого не маємо .Як при Іващенко крали ,так і зараз продовжують красти.За рік нової влади хоч одного відсторонили? Ні,вибачаюсь,Оглоданий тільки сам пішов,бо зрозумів,що вже досить.

 2. admin 20.10.2016 at 22:32

  Камеди клаб(у) — для початку. Тендерна процедура і контроль використання коштів в даному випадку — компетенція відповідних обласних структур. Далі. Один з дуже активних громадських активістів повідомив правоохоронні органи про масштабні,на його думку, крадіжки при будівництві дитмайданчиків. В ході розслідування в межах порушеної кримінальної справи встановлено, що «активіст» просто збрехав. Поцікавтеся думкою з цього приводу депутата міськради Маркова, який контролював хід будівництва.

  І накінець. Масштаби «крадіжок», в тому сенсі, який ви маєте на увазі, при Іващенку були такими, що перевершити їх просто неможливо. Хоча б тому, що після нього, як кажуть — «як Мамай пройшов»...

 3. Крикунов 21.10.2016 at 22:59

  Палыч, при Иващенко школы не падали сами по себе и дороги цементом вместо асфальта не прокладывали. Цемент вместо асфальта это уже реальная жесть — эксклюзив Василькова.

 4. admin 22.10.2016 at 09:07

  Крикунову — ми ж домовилися з Вами, що про те, що як було «при Иващенко» не будемо. Давайте дивитись вперед. Василькову конфронтація вже набридла. На жаль,не всі це розуміють.

  Наприклад, Позавчора зняв публікацію про Вас, Сівакова і Мосійчука, в останнього вчора весілля. Подивіться реакцію на це Гаврилюка і Каденка. Ну, з Гаврилюком все ясно — діагноз! Ну, а Каденко? Хоч і не «геній», але ж мізки є...

 5. Камеди клаб 24.10.2016 at 19:23

  Гаврилюк Вас подрочив,а Ви повилися,як хлопчисько.і знову поновили ЦЮ БРУДНУ публікацію.Я думаю,що Ви себе зарекомендували не краще за Гаврилюка...

 6. admin 25.10.2016 at 00:02

  Камеди клаб(у) — цінуємо ваше почуття гумору. Який блискучий сарказм! Особливо, коли назвали публікацію брудною, та ще й великими літерами. Одним словом — «Камеди клаб»!..

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.