Кожен учень має знати, що Тетяна Засуха йде в депутати.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

За спостереженням громадської організації Комітет виборців України виборча кампанія цього року мало чим відрізняється від попередніх виборчих кампаній в плані використання деякими кандидатами свого службового становища, застосування ними адмінресурсу та підкупу виборців. Весь цей набор вдало використовує кандидат у депутати по 94 виборчому округу, Герой України, народний депутат — Тетяна Володимирівна Засуха. Від інших таких кандидатів вона відрізняється тим, що наприклад, для застосування адмінресурсу їй не потрібна допомога ні губернатора Київської області ні Президента України. Вона, принаймні у Васильківському районі, є визнаною «царицею», яка панує на теренах району вже майже 20 років. Місцеве начальство боїться її як вогня, а значить поважає. Наприклад, начальник Управління освіти Васильківської міської ради Гаркавенко Володимир Григорович, особисто опікується її виборчою кампанією серед освітян. Завдяки його зусиллям всі вчителі чітко знають, що тільки за Тетяну Володимирівну треба голосувати на цих виборах. А щоб це також знали і діти, а потім розповіли своїм батькам, Татьяна Володимирівна вдалася до дуже оригінального методу агітації. На Урочистих лінійках 1 вересня у всіх школах Василькова транслювали запис її виступу. Це було не стільки привітання з початком нового навчального року скільки агітація за себе як кандидата в народні депутати.
Взагалі дуже добре коли депутат приходить на будь який захід і вітає людей зі святами, або досягненнями, висловлюючи цим свою пошану. Але це робиться особисто у живому спілкуванні. А якщо треба одночасно привітати всіх, то нагадую Тетяні Володимирівні, що це завжди і всіма робиться через засоби масової інформації – телебачення, радіо чи газети. А залучати для цього посадових осіб органів місцевої виконавчої влади заборонено Законом про вибори. В народі таке порушення називається – використання адмінресурсу. І перш за все відповідальність за це несуть посадові особи.

Голова Київського обласного відділення КВУ,
Юрій Бут

Кожен учень має знати, що Тетяна Засуха йде в депутати.: 8 комментариев

 1. Nazar 03.09.2012 at 11:03

  Цей голос, З минулого ( гроба ) ми ,вже

  Чули.

 2. мешканець в/м 11 03.09.2012 at 13:03

  А як же «таємниця голосування»?????

 3. Виталий 03.09.2012 at 14:17

  Случилось непоправимое!Команда Иващенка «потеряла» ПРовереного бойца за «справедливые выбор» А. Саламатова!Как сообщает ОВК Саламатов был выведен из состава ОВК после собеседования с новым председателем. Причиной послужило то,что Саламатов забыл от какой полит.силы ИВАЩЕНКО КУПИЛ ЕМУ МЕСТО В ОВК!В ходе беседы Саламатов утверждал ,что он член ПР! КАК окаЗалось Иваха ПРопихнул его от ОТ «НАРОДНО -ТРУДОВОГО СОЮЗА»! В ЧАСТНОЙ БЕСЕДЕ председатель ОВК отметил"... УРОВЕНЬ УМСТВЕННОГО РАЗВИТИЯ САЛАМАТОВА ЗАМЕР НА ОТМЕТКЕ 1-2 КЛАССА ШКОЛЫ! Неандертальцы в составе комиссии не нужны!" Новый состав ОВК www.cvk.gov.ua/pls/vnd201...00&pf7331=94

 4. карпо 05.09.2012 at 09:21

  Партія регіонів обіцяла відкриті списки. Де вони? Немає прозорості у висуненні кандидатів по мажоритарним округам. Виборцям цікаво як ПР визначало кандидата по мажоритарці. Як відомо по 94 округу було декілька претиндентів у нардепи. Це Мазепа, потім ми бачили на бігбордах Бакуліна -голову нафтогазу, а зупинилися на Засусі. Хто нам, виборцям може пояснити — якими інтересами керувалися ті хто визначав кандидатуру кандидата? Як на мою думку із цих трьох найбільш сприйнятним для виборців Василькова був би Бакулін.

 5. Виталий 06.09.2012 at 02:18

  Локальная сеть Кристалл » Новости » Видео новости » Выпуск новостей за 01.09.12 ПоздравленинеТ.Засухи можно посмотреть здесь!

 6. Виталий 06.09.2012 at 02:57

  www.youtube.com/watch?v=zkej5qG5HnA Смотреть здесь.

 7. Виталий 06.09.2012 at 22:01

  «Инструкция» по предвыборной компании ПР от Присяжнюка...http://glavcom.ua/news/91126.html

 8. Виталий 10.09.2012 at 00:31

  И.Мосейчук о Т.Засухе вчера и сегодня...Саме весною сесію Васильківської міської ради відвідала народний депутат України Тетяна Засуха. В своєму виступі Тетяна Володимирівна закликала депутатів міськради до орієнтації на її політичну лінію, пообіцяла відвідувати всі без виключення пленарні засідання Васильківської міської ради. В свою чергу депутати міськради досить жорстко віднеслись до цього виступу і повідомили пані Засусі, що Вона просто один з 450 народних депутатів України а для них понад усе це інтереси Васильківської громади. Не будемо зараз давати оцінку депутатському корпусу міськради, його персональний склад оцінять васильківці на місцевих виборах і я переконаний ця оцінка буде жорсткою але позиція депутатів міськради стосовно не втручання Т. В. Засухи в життєдіяльність місцевих громад заслуговує на повагу та підтримку.

  Усвідомивши, що схилити до співпраці а тим більше підпорядкувати собі васильківську владу а відповідно і територіальну громаду міста Василькова на сьогоднішній день неможливо, Тетяна Засуха зосередила свою увагу на територіальних громадах Васильківського району. Маючи серед сільських та селищних голів району своїх прихильників а часом і близьких друзів Тетяна Володимирівна розпочала активно навертати на свій бік інших голів громад маючи на увазі в подальшому встановлення особистого впливу на весь Васильківський регіон. Дійшло до того, що пані Засуха публічно почала захищати деяких голів громад району від кримінального переслідування прокуратури та інших правоохоронних органів. А захищати є від чого адже Порадівський та Гвоздівський сільські голови утримуються в СІЗО за отримання хабара, Данилівський сільський голова за отримання хабара перебуває під судом а Глевахівський селищний, Крушинківський та Великобугаївський сільський голова є фігурантами кримінальних справ які безпосередньо стосуються їхньої службової діяльності. Зрозуміло, що така активність правоохоронців по розробці незаконної діяльності окремих селищних та сільських голів не могла не налякати інших голів територіальних громад Васильківщини. І в незалежності від партійної приналежності сільські та селищні голови потяглись до Тетяни Володимирівни Засухи. Так восени минулого року на свято урожаю в селі Ковалівка вотчині Тетяни Засухи відбувся банкет. За столом були присутні Глевахівський селищний голова Шепеленко, Данилівська сільський голова Бондаренко, Путрівський сільський голова Оніщук, Здорівський сільський голова Мамочка, Застугнянський сільський голова Невечера, Дібрівський сільський голова Вовченко, Лосятинський сільський голова Федоренко, Саливонківський сільський голова Басилкевич та інші. Повний склад учасників цього застілля можна побачити на пам’ятному фото яке ми публікуємо.

  Изображение

  Зовсім інші стосунки у пані Тетяни Засухи з територіальною громадою міста Василькова. Ще на початку століття васильківці захищаючи свої права на самоврядування і своє право вільного вибору міського голови повстали супроти планів родини Засух узурпувати владу в місті Василькові усунувши від влади на той час законно обраного міського голову Валерія Поповича. Валерій Федорович як досвідчений чиновник постійно служив родині Засух які на той час були господарями Київщини. Конфлікт між В.Ф. Поповичем та родиною Засух виник не на політичному а на сугубо особистому підґрунті. Кажуть Тетяна Володимирівна носить на тілі відмітину яка постійно їй нагадує про початок цього конфлікту. Але не дивлячись на особисте підґрунтя конфлікту він дуже швидко перейшов у політичну площину. Справа в тому, що особи які прийшли на зміну усунутому з посади міського голови Поповичу перед міською громадою нічим окрім пияцтва та пограбуванням комунальних підприємств не відзначилися. Саме через такі дії ставлеників родини Засух та їхні спроби сфальсифікувати результати місцевих виборів громада Василькова по суті повстала проти тих кого називали засухівцями. Информация с сайта Ю.Крахмальникова.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.