Коваленко звернувся до поліції...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

За інформацією,якою ми наразі володіємо, директор КП «Васильківсервіс», депутат міськради від ВО «Свобода» Ю. Коваленко звернувся до місцевої поліції з заявою про викрадення конкретними особами бланків посвідчень паркувальників з печаткою підприємства.

В свою чергу особи, яких Коваленко звинувачує у викраденні документів, подали заяву до поліції про шахрайські, на їх думку, дії директора КП"Васильківсервіс".

З того, що нам відомо, можна зробити висновок про необхідність проведення перевірки фінансово-господарської діяльності цього підприємста компетентними органами.

Пропонуємо обом сторонам конфлікту висловити у нас на сайті свою точку зору щодо ситуації навколо їх взаємних звинувачень...

 

Коваленко звернувся до поліції...: 7 комментариев

 1. Сергій 23.11.2017 at 19:42

  Вангую: посіпака крикуняши коваленко хоче кинути на бабло своїх працівників, розігравши виставу « хто еті люді? Я їх незнаю» Доречі, на цьому підприємстві систематично кидали на зарплату паркувальників з тих пір, як місцева наволоч та сволота там керує. Ліквідувати ці рога і копита просто необхідно.

 2. Парковщик 23.11.2017 at 23:31

  Важке наслєдіє від Паджика!

 3. Олександр 24.11.2017 at 23:27

  Мабуть подонки взяли людей на роботу, а як дійшло діло до розрахунку, вирішили зарплату не платити, а звинуватити їх в самодєятєльності і воровстві посвідчень паркувальників. От як буває коли бидлота і шарікови дориваються до влади. Цікаво як там Ярослав Кривша поживає? Вже відробив Крикуняші своє адвокатське посвідчення? Квартирки з будиночками у васильківчан ге весело віджимати!?

 4. Гоша 25.11.2017 at 02:02

  А на цьому форумі є розумні люди?

 5. Патріот 27.11.2017 at 09:35

  А що розумні тільки ті що крадуть? А хто не мовчить то не розумний по вашому? Молодець Гоша, далеко підеш...

 6. Павка Корчагин 27.11.2017 at 23:04

  Сто процентов разыгранная трагикомедия Коваленком. Девочек же надо на что то содержать. С земелькой пока не все слажено, пошел контроль. Приходится идти на обман, подставляя своих же сотрудников. Таков он «депутут» Коваленко.

 7. Місцевий 28.11.2017 at 00:31

  А більше нічого не вміє, потрібно ж якось сліди замітати після "діяльності " КП.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.