Коваленко догрався?.. Або, сміху мало!.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

17.02.2018.  Прочитав у ф.б. публікацію Юрія Коваленка, в якій він звинувачує голову земельної комісії Олеся Денисенка в тому, що « він не дає нікому земельні ділянки окрім своїх друзів», а також пропонує фракції «Сила людей» у міській раді скласти  «...список що вам потрібно, щоб ви уже нарешті нажерлися і залишили майно територіальної громади у спокої!..»

Ця публікація підтверджує вже давно усталену в Василькові думку, що свободівець Юра є найменш компетентним депутатом у міській раді та «мальчіком на побєгушках» у більш досвідчених дерибанщиків, колег Юри по «потєшній» опозиції.

По — перше, щоб «дати» комусь земельну ділянку, одного голосу Денисенка замало, для цього потрібно, як мінімум 18 депутатських голосів;

по — друге, Юра не там шукає «ненажерливих», їх потрібно шукати серед підписантів заяви про скликання позачергової сесії (і Юра там), які боячись реакці людей на свої «продєлкі», не прийшли на чергову сесію міськради;

по — третє, Юра, уважно подивись, що написано нижче! То на кому «шапка горить»?..

04.12.2017.  Ми вже повідомляли про відкриття кримінального провадження щодо шахрайських, на думку заявників, дій директора КП «Васильківсервіс», депутата Васильківської міської ради від ВО «Свобода» Юрія Коваленка.

Як нам розповів один з колишніх працівників підприємства, Коваленко видавав «ліві»квитанції на оплату за парковку автомобілів. В той же час пропонував паркувальникам отримані від водіїв гроші залишати собі в рахунок заробітної плати. При цьому, кажуть, що Коваленко отримував заробітну плату за рахунок статутного фонду підприємства.

Наразі у нас є інформація про перевірку фінансово-господарської діяльності КП «Васильківсервіс», яка має розпочатись найближчим часом...

Коваленко догрався?.. Або, сміху мало!.: 8 комментариев

 1. Думка 04.12.2017 at 18:48

  Диву даєшся, коли заводяться шахраї на керівних посадах, Звернутись до О.Тягнибока щоб той притягнув даного партійця до партійної дисципліни, бо той ганьбить ряди партії Свобода. Ганьба!

 2. Тороговець з ринку 04.12.2017 at 23:49

  Це, панове, така форма «соціяльного націоналізму», який сповідує партія «Свобода»: не вклади жодної копійки у комунальне підприємство (читай — парковку), вкради 10 гривень з кожного авто, намути із зарплатньою та податками, а далі — розповідай всім, як ти сильно, до нестями кохаєшь Україну.

 3. Гриша 18.02.2018 at 00:46

  Цікаво буде дізнатися хто статутний фонд сформував цього горе -підприємства???

 4. Труфальдино 18.02.2018 at 18:46

  Аналізуючи ефективність роботи наших правопохоронних органів, неможна робити якісь прогнози стосовно відкритих кримінальних проваджень. Насправді, справа Коваленка не варта виїденого яйця: вкрав, випив — у тюрьму ))) Присвоював грощі, зарплатню працівникам не виплачував, податки не платив. Ст.190 КК Ураїни: є злочин (якщо він є), є суд та певні санкції. Чому немає результату? І кому це вигідно? Хто знає правільну відповідь?

 5. Вуйко 19.02.2018 at 07:57

  Так з чим чи ким догрався Юра ? Чи у вас заголовок живе окремо від основного тексту ?

  Якщо не вмієте писати тексти, то можливо не варто цього роботи ? По жалійте людей , котрі читають ваші дописи з надією хоч крихту інформації знайти . Пора вам вже зникати з ефіру.

 6. admin 19.02.2018 at 09:40

  Вуйко — не дочекаєтесь. Крапка!..

 7. Гриша 19.02.2018 at 18:45

  Вуйку, слово ПОжалійте пишеться разом, в школі погано навчалися, мабуть...

 8. Вуйко 20.02.2018 at 05:40

  Гриша , у школі вчився на двійки . І що тепер ? Да я пишу з помилками , особливо якщо через смартфон коли їду на роботу в маршрутці . Але я банальний фуйко який заробляє гроші ремонтами . На істину не претендую , іноді читаю цей сайт , і коментую

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.