Коваленко догрався?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Ми вже повідомляли про відкриття кримінального провадження щодо шахрайських, на думку заявників, дій директора КП «Васильківсервіс», депутата Васильківської міської ради від ВО «Свобода» Юрія Коваленка.

Як нам розповів один з колишніх працівників підприємства, Коваленко видавав «ліві»квитанції на оплату за парковку автомобілів. В той же час пропонував паркувальникам отримані від водіїв гроші залишати собі в рахунок заробітної плати. При цьому, кажуть, що Коваленко отримував заробітну плату за рахунок статутного фонду підприємства.

Наразі у нас є інформація про перевірку фінансово-господарської діяльності КП «Васильківсервіс», яка має розпочатись найближчим часом...

Коваленко догрався?.: 2 комментария

  1. Думка 04.12.2017 at 18:48

    Диву даєшся, коли заводяться шахраї на керівних посадах, Звернутись до О.Тягнибока щоб той притягнув даного партійця до партійної дисципліни, бо той ганьбить ряди партії Свобода. Ганьба!

  2. Тороговець з ринку 04.12.2017 at 23:49

    Це, панове, така форма «соціяльного націоналізму», який сповідує партія «Свобода»: не вклади жодної копійки у комунальне підприємство (читай — парковку), вкради 10 гривень з кожного авто, намути із зарплатньою та податками, а далі — розповідай всім, як ти сильно, до нестями кохаєшь Україну.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.