Корупційній складовій не повинно бути місця в кооперації Васильківщини...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

На думку пайовиків Васильківської РССТ (Районної спілки споживчих товариств) висвітлення справ в безконтрольності, вседозволеності керівництва райспоживспілки дасть можливість правоохоронним органам зробити правильні висновки, щоб зупинити корупційну, на погляд пайовиків, складову в діях її керівника Гурковської Любові Степанівни.

Як відомо, 95% всієї комерційної діяльності Васильківської райспоживспілкискладається з того, що вона майно, що належить пайовикам, здає в оренду. Як це відбувається, про порядок його здачі, умови договорів і таке інше — це табу для пайовика. Чому так? — запитували пайовики на виборчих дільницях. Відполвіді від голови по суті так ніхто і не отримав. Для прикладу. По договору оренди з неіснуючим СТ (споживчим товариством) Погребівським з незрозумілим головою правління Мельниченком Денисом Олеговичем маємо: — в с.Вільшанка магазин-кафе, кафе-бар, загальною площею 354 м.кв., в с. Погреби — знову магазин-кафе, кафе-бар, площею 286,6 м.кв. Сумарна площа в оренді, підкреслюємо, з неіснуючим СТ складає 640,6 м.кв., біля 11 грн. складає орендна плата за 1 м.кв.

Зрозуміло, що Мельниченко Д.О. є підставна особ — фактично всім керує його мати, колишній головний бухгалтер райспоживспілки Мельниченко Ніна Яківна — сьогодні вона член правління, член ради. на зборах Пайовиків дільниці в с. В.Вільшанка вона відповідає, що у нас сімейний підряд, а не якесь там СТ. Нонсенс, шановна голова правління Гурковська Л.С.

Для об"єктивності ще приклад. Договір знову з неіцснуючим Тростинським споживчим товариством, яке, нібито, Єлецька Ніна Іванівна. Об"єкти нерухомості знаходяться в селах Шевченківка, Яцьки, Тростинка, загальна площа 308,4 м.кв., плата за 1 м.кв. уже 23 гривні. Пані Єлецька Н.І. — член правління, член ради. Те ж саме стосується і інших договорів оренди основних засобів, що належать пайовикам.

Те саме стосується і інших договорів оренди основних засобів, що належать пайовикам.

Що хочеться сказати щодо оплати 1 м.кв. нерухомого майна — це предмет торгу між правлінням і орендарем, а правління це ті, хто орендує торгові площі. Є тут корупційна складова, чи немає — на розсуд пайовиків та читача.

Друге. На капітальний ремонт в 2013 р. витрачено більш ніж 300 000 грн. Це тих об"єктів,що знаходяться в оренді людей, що сьогодні «правлять балом». В цьому питанні у них конкуренція між собою, кому в першу чергу ремонт. В той же час, в договорах оренди чітко зазначено (п.3.4.3) — «Капітальний ремонт, реконструкція та перепланування об»єкта оренди проводиться за кошти Орендаря, не підлягають відшкодуванню Орендодавцем та не зараховуються в вартість орендної плати". Тобто, сьогодні сталося так, що на деяких об"єктах затрати на капітальний ремонт зі сторони  райспоживспілки були більші, ніж ви отримали орендної плати. Ми думаємо, що Ви, пані Голова, не така наївна, щоб так вчиняти. Читайте договір — капітальний ремонт проводиться орендарем — і крапка.

Ви просто подарували 300 000 грн. наших пайових коштів, своїм членам правління. А що від цього мали Ви, судити читачу та правоохоронним органам.

В цій ситуації Ви дозволяєте собі ще 30 000 грн коштів пайовиків надати «незрозумілу» фінінсову допомогу своєму зятю, що на сьогодні він став очолювати, як првонаступник, Гребінківське СТ, яке ще вчора очолювали Ви.

Крім вищевикладеного, ми, пайовики, ставимо питання перед горе-керівниками: — де обладнання, яке разом з основними засобами було передано в оренду? За чиї коштивоно було списано? А це сотні тисяч гривень.

Не можна не зазначити, що договори оренди зі СТ, які є юридичною особою і діють на основі статуту, а юридична особа відповідає за своїми зобов"язаннями усім належним їй майном. Виникає питання — а як же бути, коли в СТ, з яким заключено договір немає нічого, а вони ще є фіктивними? Як це розуміти, шановна Любов Степанівна?..

Як Вам не соромно, що в такій ситуації Ви ще заключаєте фіктивний договір «Про господарсько-павові відносини між Васильківською райспоживспілкою та СТ», які не існують?..

Шановна пані Гурковська Л.С., з чим по"язано, що в прикінцевих положеннях в п. 11.4. зазначається: — «Для цілей оподаткування вважати цей договір договором оперативної оренди»? Навіщо це зроблено? Цим пунктом керівник, що підписав такий договір, дає можливість неіснуючим СТ отримати «кришу споживчої кооперації», уникаючи податків.

Як ви, шановний читачу побачили, що зовсім не затронуті питання про виконання тих умов, що зазначені в договорах — ми знову надіємось на наше звернення за допомогою до компетентних правоохоронних органів.

Шановні пайовики! Шановний читач! Ви можете поставити питання — навіщо все це потрібно ініціативній групі? Відповідь очевидна:

перше — довести до кожного пайовика, що робити сьогодні в Васильківській РССТ та як і хто нею керує,кому ми довірили наше майно, щоб в подальшому не допустити тієї помилки, яку ми мали на попередніх виборах;

друге — факти, що будуть викладенів публікаціях дають надію, що цим зацікавляться правоохоронні органи.

Від імені ініціативної групи пайовик А.А. Турчин (конт. тел. 6.22.04)

 

 

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.