Контора закрита? (ОНОВЛЕНО)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Як нам тільки-но повідомили, приміщення виконкому закрили для відвідувачів. Люди, які нам про це розповіли, бачили всередині виконкому працівників правоохоронних органів, а поряд із самим приміщенням — два автобуси, які очевидно привезли правоохоронців з Києва.

На нашу думку цей факт пов'язаний з затриманням членів ГО «Патріот України»,  депутатів міської ради, членів виконкому, колишнього голови Васильківської МВК О. Крикунова, які здійснювали свою протиправну діяльність в одному з приміщень міськвиконкому, яке за вказівкою Іващенка було надане в користування цим особам. Іншим приводом для проведення оперативних дій у приміщенні виконкому, як ми вважаємо, могли стати зловживання Іващенка владою та багаточисельні порушення чинного законодавства міською владою у сфері земельних відносин та при відчуженні комунального майна.

(16:00 — оновлення)

Поблизу міськвиконкому була помічена дружина І. Мосійчука Ганна, яка показала непристойний жест в сторону громадян, які стояли поряд з виконкомом. Дещо пізніше В. Харченко (колишній депутат міської ради, наближена до Іващенка людина), очевидно в якості «розвідника» «випадково» намагався підглянути, що відбувалося під час зустрічі мешканців міста Василькова з представниками ЗМІ, очевидно для доповіді своєму «патрону». Якщо у Г. Мосійчук та В. Харченка є інші версії щодо подій поблизу міськвиконкому за їхньої участі, ми готові викласти їх на сторінках нашого сайту.

(18:00 — оновлення)

За нашою інформацією, близько 16-ї години Іващенко зайшов у приміщення міськвиконкому, в якому співробітники СБУ проводили оперативну роботу. А дещо згодом поряд з пам'ятником декабристів була помічена теща Іващенка Л. Лісниченко (Диптан) та один із співробітників газети «Тисячолітній Васильків», які напевно спостерігали за тим, що відбувається навколо приміщення виконкому.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.