Конструктивно, як і завжди...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

2 лютого ц.р. відбулася 36 чергова сесія Васильківської міської ради. На протязі трьох тижнів, які передували її проведенню, в соцмережах та через листівки активно поширювалась інформація про те, що сесія може не відбутися, а якщо відбудеться, то замість розгляду запланованих питань, за пропозицією групи депутатів, в порядок денний можуть бути внесені питання, які можуть викликати жорстке протистояння в раді і заблокувати її роботу на тривалий період.

Підставою для таких чуток стала заява групи депутатів, серед яких О. Мазепа, О. Слончак, М. Неділько, Т. Омельченко, з ультимативною вимогою до міського голови В. Сабадаша скликати позачергову сесію міської ради в тижневий термін, а саме 16 січня. Необхідність термінового проведення сесії підписанти мотивували складною, на їх думку, громадсько — політичною ситуацією у Василькові. В чому саме полягає її складність, вони не вказали.

Оскільки зміст заяви не відповідав чинному законодавству та за відсутності підстав міський голова позачергову сесію міської ради на вимогу цієї групи депутатів не скликав.

Натомість, як і планувалося, пленарне засідання 36 чергової сесії відбулося в терміни, визначені в розпорядженні міського голови.

Головуючий на засіданні В. Сабадаш повідомив про наявність в сесійному залі 24 депутатів, при необхідній кількості для кворуму 18.

Серед тих, хто не прибув на пленарне засідання,  була значна частина підписантів про скликання позачергової сесії та тих, що проігнорували сесію, на якій приймався бюджет на 2018 рік.

За їх відсутності рада працювала конструктивно і злагоджено та прийняла відповідні рішення з усіх внесених в порядок денний питань.

Конструктивно, як і завжди...: 4 комментария

 1. Спикер 14.02.2018 at 11:47

  Опять за рыбу гроши! Это все и так знают. Или не о чем писать?

 2. Леонід 15.02.2018 at 12:43

  Стаття написана в кращих традиціях марксизму-ленінізму. Осталось добавить про керівну роль КПРС і ми в 70 тих прошлого століття.

 3. admin 15.02.2018 at 19:28

  Леоніду — більше 25 років — «Лебідь, рак і щука». В Верховній Раді суцільні «патріоти». Там повна демократія. Де сьогодні Україна?!. Може і масштабах держави вже пора перейти до конструктивної і злагодженої роботи? Як Ви думаєте?..

 4. admin 15.02.2018 at 21:40

  Спикеру — це як підсумок. Як кажуть — жирна крапка!..

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.