Конфуз вийшов...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Диву даєшся, з якою легкістю відірвані Сабадашем від «корита» особи «лягають» під кожного, хто дає їм найменшу надію поквитатися з ненависним міським головою.

Пам"ятаєте, яка ейфорія панувала серед цієї публіки, коли до Василькова завітав нєзабвєнний Міхо Саакашвілі — цілувалися, обнімалися, чарку піднімали, давали взаємні обіцянки. 

А де сьогодні Міхо. За кордоном. Ще й заявляє, що не буде брати участі у парламентських і президентських виборах в Україні.

Отже з Саакашвілі у «потєшників» конфуз вийшов. Не допоможе їм Міхо «завалити» Сабадаша, як того хотіли.

А це знову знайшли «заступника». Правда, помєльче. Бо ні в яке порівняння з Саакашвілі заштатний нардеп Кривенко не йде. Не сприймають останнього у Василькові серйозно — з якою компанією зв"язався, такий і сам...

 

 

Конфуз вийшов...: 2 комментария

  1. Художник 30.06.2018 at 20:53

    Повністю незалежної людини в нашому політбомонді, нажаль, немає. Хтось полюбляє Юлю з косою, хтось — Ляшка з вилами, а когось влаштовує Кононенко з його броньованою «Ауді». Головне, щоб наміри людини були щірими та відвертими. Люди, насправді, не такі дурні і бачать чого вартий Неділько, чим дихає Слончак та який «білий та пухнастий» Мазепа. Це — бригада бариг та популістів, в них немає майбутнього...

  2. Сергій 03.07.2018 at 21:21

    Слід зауважити, що Васильківська опозиція в її нинішньому складі у рази гірша за діючу владу і агресивно налаштована молодь вже готується до серйозної розмови з цими ушльопками.

    Готуйтесь рагулі до експропріації ! І передавайте привіт недобитку Івахі

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.