Кому землю в лісі?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

«15 лютого 2017 року прокуратурою Київської області з’ясовано наявність підстав для вжиття заходів представницького характеру щодо повернення державі земель лісового фонду на території Обухівського району Київської області.  Рішення уповноваженого органу державної влади про вилучення лісових земель з державної власності та зміна їх цільового призначення для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд не приймались, погодження на вилучення держлісгосп, як землекористувач не надавав.

Реагуючи на виявлені порушення, прокуратурою Київської області пред’явлено чотири позови про витребування на користь держави вказаних лісових земельних ділянок.»

(про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.)

Переконливо просимо депутатів Васильківської міської ради ознайомитися з вищевикладеним матеріалом, оскільки завтра на сесії буде голосуватися питання про виділеня земельної ділянки по вул Бурки 35-Б № 4.107 розташовоної на землях Державного підприємства «Київський лісгосп».

Просимо також при голосуванні звертути увагу на питання про виділення земельних ділянок № 4.119 (пр. Лісний 29), № 4.120 (вул. В.Середи 13/2), № 4.124 (вул. В.Середи 13/5), № 4.126  (вул. В.Середи 13/3), що за нашою інформацією також належеть до земель лісового фонду.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.