Кому і навіщо віддаємо копії документів?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

27.01. Рекомендуємо всім подивитись відео за вказаним нижче посиланням. Зверніть увагу на  частину відео за участю першого заступника міського голови С.Прунцева. Вважаємо також некоректним інтерв"ю Бурсової як посадової особи місцевого самоврядування сайту «Щит і меч»...

26.01.  Сьогодні у випуску вранішніх новин телеканал «Україна» повідомив, що одна з громадських організацій збирає на Васьківщині копії документів її мешканців.

Про це детальніше дивіться у нас найближчим часом...

Див. відео

Кому і навіщо віддаємо копії документів?.: 7 комментариев

 1. Думка 27.01.2017 at 20:57

  Але чомусь умовчують, що є розпочаті судові справи щодо відкодування шкоди фіз.особам що потерпали від подій що були 8.06.2015р. — горіння та вибухи цистерн з пальним на базі БРСМ.

  Справа кожної особи власноруч чи організовано через когось подавати свої вимоги до Товариства з обмеженою відповідальністю «Побутрембудматеріали» та Товариства з обмеженою відповідальністю «Парком Транс» чи не так? Думаю краще взяти дане питання на контроль і довести його в судах на користь васильківців, які задихались їдким димом, втратили частину врожаю, здоров'я. Бажаю всім відстояти своє право на достойне життя — жити в чистому навколишньому середовищі.

 2. Нові куміри 28.01.2017 at 01:22

  Зіштовхнувся з тим, що зараз по всьому місту носять ходаки листочки на відшкодування збитків від васильківської трагедії, треба тільки паспортні дані прикріпити і дати право організації діяти від свого імені в судах і таке інше. Не знаю чому, але відразу згадались 90-роки, коли збирали в студентів паспортні дані за 100-200 грн, а потім виявлялось що на їх паспорти виділяли гектарами землю і перепродавали іншим особам. На сьогоднішній день кількість афер збільшилась в десятки разів і ви навіть не уявляєте з якою легкістю професійні аферисти можуть позбавити вас майна чи майнових прав, маючи на руках персональні данні.

  Що можна вложити в поняття васильківська трагедія? Да все що завгодно. У Гаврилюка взагалі куди не глянь, одна трагедія. Люди які очолюють цей фонд мені особисто невідомі, можливо комусь буде цікаво пошукати в інтернеті, що про них пишуть.

  ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ФОНД ПОДОЛАННЯ НАСЛІДКІВ ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ»

  Ідентифікаційний код юридичної особи: 40970085

  Місцезнаходження юридичної особи:04119, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЗООЛОГІЧНА, будинок 4А, офіс 139

  Засновники:

  1.ВЕРНИК ОЛЕГ ІГОРОВИЧ

  Адреса засновника: 08133, Київська обл., Києво-Святошинський район, місто Вишневе, ВУЛИЦЯ СВЯТОЮРІЇВСЬКА, будинок 26, квартира 32

  2. ЛЮБА АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

  Адреса засновника: 32300, Хмельницька обл., місто Кам'янець-Подільський, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКА, будинок 16

  3. ПАЛІЙ ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ

  Адреса засновника: 02139, м.Київ, Дніпровський район, ВУЛИЦЯ КУРНАТОВСЬКОГО, будинок 4, квартира 25

  Керівник: ЛЮБА АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

  Про Верника:

  livasprava.info/content/view/5265

  cvk.gov.ua/pls/vd2002/web...amp;kodkand=8456

  Про Любу:

  kmkdka.com/reestr-advokat...eva/advokat/2307

  youcontrol.com.ua/catalog...etails/34578786/

  Про Палія:

  b2btoday.com.ua/id/3542942

 3. Піар на трагедії 28.01.2017 at 02:14

  Из жизни крыс: Верник и компания (часть первая)

  Есть люди, пытающиеся заработать и построить собственное благополучие на всем и любой ценой, не брезгуя даже крысятничеством. К сожалению, наблюдаются подобные персонажи и в так называемой «левой тусовке» СНГ.

  Мы начинаем публикацию разоблачительных материалов об одном из таких деятелей, являющегося ныне главой украинского профсоюза «Захист праці» (Защита труда) Олеге Вернике.

  Махинации, организованные им, и его подручными, типа Ильи Будрайтскиса, не отличались особой оригинальностью или заумными схемами. Все было построено на банальном обмане, мало продуманном, но зато наглом.

  детальнее здесь: eretik-samizdat.blogspot...log-post_29.html

 4. Павка Корчагин 31.01.2017 at 09:57

  Полностью согласен с написанным Нові куміри 28.01.2017. Как люди с такой легкостью могут отдавать свои персональные документы??? Даже не задумываются во что могут влипнуть (аферы с кредитами, наводчики на частную собственность...). А про Гаврилюка вообще молчу, сплошная ходячая ТРАГЕДИЯ!!!

 5. Мать Тереза 31.01.2017 at 21:58

  Дійсно дивує позиція заступника міського голови Принцева, який спочатку офіційно заявляє національному каналу що виконком надав невідомій організаціі це приміщення, а потім рекомендує мешканцям сім раз міряти... Скажіть будь-ласка, з яких пір заступники голови одноособово приймають рішення про передачу в оренду приміщення? Чи може рішення з даного приводу покажете?

 6. Васильковец 28.09.2018 at 20:42

  А тепер усі брехуни і заздрісники кумають лікті, бо Фонд працює і заарештував активи на 1.3 млрд гривень! І неодміно переможе!

 7. Думка 16.12.2018 at 01:29

  Так, бажаємо Фонду УСПІХУ в судах. Підтримуємо. Хто бореться за свої права жити в чистоекологічному середовищу обов'язково переможе.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.