Кому потрібен «Васильківсервіс»?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Відкриття кримінального провадження щодо нинішнього директора комунального підприємства, депутата міськради від ВО «Свобода» Ю. Коваленка лише епізод в скандальній діяльності «Васильківсервісу». 

Вся його історія, починаючи з моменту створення, суцільне непорозуміння. Сподіваємось, що після перевірки фінансово-господарської діяльності підприємства міська рада прийме рішення про його ліквідацію...

Кому потрібен «Васильківсервіс»?.: 10 комментариев

 1. Патріот 08.12.2017 at 22:41

  Хіба що тільки Коваленку, який збирає гроші, які на дорозі валяються в прямому сенсі. Серед всіх директорів КП йому пощастило більше всіх. А в народі кажуть, що "гроші на дорозі не валяються "!

 2. Парковщик 08.12.2017 at 22:50

  Підприємством керувати це Не по парканам лазити та прапори інших держав здирати або шлагбауми пиляти, підприємством керувати це голову на плечах потрібно мати та закони хоть трішки вивчати.

 3. Думка 09.12.2017 at 00:42

  Дане підприємство — це як перехідний вимпел для шахраїв за їх активну участь на виборах. Суцільне непорозуміння, було б бажання навести лад з паркуванням у місті, але комусь дармові гроші заважають це зробити.

 4. Виборець 09.12.2017 at 10:42

  Васильківсервіс це лице та "облік аморалі " Васильківської партії Свобода як в політичному так і в господарчому плані. Сабадаш дав можливість кожному нашому депутату попрацювати на громаду нашого міста. Результат ми бачимо. Крім особистої наживи, нічого корисного депутат Коваленко для міста не зробив, та ще й податки не сплачував. Ганьба йому і його попєрєднікам.

 5. Труфальдіно 09.12.2017 at 18:34

  Наша міська рада «велика вигадниця»: спочатку створює смішні підприємства, далі — практично не контролює їх діяльність, а потім ліквідує. На цій ниві з'являються такі кадри, як Коваленко, Панджакідзе, Гладкова та інші.

  Перше ніж приймати рішення про ліквідацію, потрібно заслухати звіт горе-директора про витрачені грошики. Скільки зроблено, кому та скільки виплачено і т.ін. І ще — чому мовчить профільна депутатська комісія?

 6. Громадський діяс 09.12.2017 at 21:48

  Звісно мовчить, бо голова комісії Сашулик, ще той крадій, як же він Коваленка буде напрягати свого справного учня. Але коли стоїть питання закриття, ліквідації, реорганізації- обовязкова перевірка фінансової діяльності. Чи самі керівники подають до держаудитслужби чи депутатські комісіх щодо Васильківсервіса та відділу культури теж.

 7. Труфальдіно 09.12.2017 at 23:21

  Комісія не Слончака-крадія, а Свічинського, якого характерізують як компетентного депутата та думаючу людину. Так ось нехай цей професор і розрулить ситуацію з «сервісом» Коваленка. Юру — «к ответу», нехай несе відповідальность. Замість підприємства утворити відділ у структурі ЖЕКу та заробляти гроші для громади.

 8. Виборець 10.12.2017 at 00:07

  Шановний Труфальдіно, ми вже слухали один звіт горе -директора Гладкову, Ну і що?? За її звіт навіть аплодували Козак Л.&компані, а на кладовищах за її керування безлад і смітники були. Дякувати Богу, що розуму хватило, накласти та піти вчасно. Теперішній керівник кладовищ до цього часу вигрібає її керування. Так буде і з Коваленко, прозвітує, йому поаплодують, та й піде далі шукати тепле місце під сонцем.

 9. Мешканець 10.12.2017 at 22:47

  Юра, мерщій організовуй смолоскипну ходу на захист своєї лавочки, вдягни вишиванку, шаровари і не забудь граблі для виконання головного ритуалу: стрибання.

 10. Гриша 10.12.2017 at 23:49

  Сашулика не забудь запросити для компанії.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.