Кому догану?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

07.07. На виконання рішення міськвиконкому  дільниця вул.Шевченка від приміщення міськрайсуду до перетину з вул. Соборна з 10.07. буде тимчасово закрита для руху транспортних засобів.

01.07.16 червня ц.р. міськвиконком прийняв рішення про заборону руху транспортних засобів на аварійно небезпечній дільниці вул. Шевченка, а саме — від приміщення міськрайсуду до перетину з вул. Соборна. Проте, до цього часу рішення не тільки не виконане, а навіть не підписане міським головою. Причому, встановлений термін для підписання рішень виконкому в 10 днів давно вже минув.

Винна в цьому, на нашу думку, керуюча справами С.П. Борковська, яка згідно з розподілом обов"язків мала б проконтролювати це питання.

Сама вона в особистій розмові пояснила, що підписання рішення затримує перший заступник міського голови Прунцев, якому «...щось не подобається в рішенні...».

Оскільки мова йде про безпеку людей, таке безвідповідальне ставлення до виконання своїх обов"язків посадовою особою виконавчого органу міської ради повинно знайти відповідну оцінку з боку міського голови.

Накінець Світлана Павлівна натякнула, що в неї є «друзі», які можуть "...закрити сайт «Рідне місто», якщо там буде критично висвітлюватись її службова діяльність. (!?..)

Кому догану?.: 10 комментариев

 1. Євген Архіпов 01.07.2016 at 17:23

  Як на мене, рішення суперечливе, оскільки закриття вказаної ділянки значно ускладнить трафік по місту, спричинить підвищення аварійнонебезбечності перехрестя біля пошти і збільшить навантаження на перехресті (лівий поворот на світлофорі з вул. Соборної на Грушевського). Мою думку поділяють багато побратимів по ГО «Відсіч». Цікаво було б почути думку поліції з цього приводу.

 2. admin 01.07.2016 at 17:48

  Євгену Архипову — дію рішення можна буде призупинити після облаштування цієї ділянки вулиці тротуарами, відповідними знаками та розміткою, іншим обладнанням, які сприятимуть уникненню ДТП. На сьогодні це найбільш небезпечне місце у Василькові для пішоходів та інших учасників руху.

  Ви, очевидно, знаєте, що на протязі багатьох років руху автотранспортних засобів на вказаній ділянці вулиці не було.

  Зазначена Вами проблема частково може бути знята після будівництва дороги в районі вул. Гоголя, яке передбачене Генпланом міста.

 3. Громадянин міста. 01.07.2016 at 20:55

  Повністю погоджуюсь з адміном. Ця ділянка небезпеча для пішоходів. Адже рух людей постійний. Як переходити участок дороги до суду чи до паркової зони, чи до міськвиконкому, і т.д., де дітки йдуть до школи? Для пішохода ЦЯ ДІЛЯНКА ДОРОГИ ПРОСТО НЕБЕЗПЕЧНА!!! Покажіть хоть один облаштований тротуар на цій ділянці. Пішоходу по повітрю літати до місця призначення? Ви ж ініціюєте в тій парковій зоні створити алею Небесної сотні! А навкуги стоянка автомобілів та проїзжа частина? Не соромно! Рух ЗАБОРОНИТИ, так висловлюють свою думку васильківці!

 4. Андрій Каденко 04.07.2016 at 09:58

  Заборона руху транспорту по вул. шевченка недоречна.

  Щодо ремонту площадки кінотеатру — то в мене складається враження що працівникам- підрядникам платять зарплату не за виконий обєм роботи, а погодинно. Як на мене, то за місяць можна було б уже й покрасить.

  Питання потрібно ставити інше — КОЛИ НАРЕШТІ ЗАВЕРШАТЬ РЕМОНТ ПЛОЩАДКИ КІНОТЕАТРУ, ЩО ЗАБЕЗПЕЧИТЬ НЕ АВАРІЙНИЙ РУХ ТРАНСПОРТУ ?

  ХТО В ЦЬОМУ ВИНЕН ?

  • admin 04.07.2016 at 11:36

   Андрію Каденко — « у Києві бузина, а в городі дядько»...

   Немає тротуару, немає відповідних знаків та розмітки. Пішоходи йдуть по проїзджій частині вулиці. Інтенсивний рух транспорту, вхід до суду, прокуратури, архіву, приміщення виконкому — вулицю перетинає велика кількість людей. Їх життю загрожує небезпека. А Ви про «ремонт площадки кінотеатру»...

   • Андрій Каденко 04.07.2016 at 16:48

    Павлович висловлюю свою вдячність за те що ви так сильно клопочетеся про безпеку життя та здоровя мешканців міста, а також свого здоровя.

    Якщо Вам як громадянину відомо про факти протиправних дій працівників виконкому ви має обовязково повідомити про це міського голову та правоохоронні органи письмово.

    Якщо Ви виступаєте як голова громадської організації в інтересах жителів міста то маєте також офіційно звертатися з відповідними повідомленнями, а не створювати цю тему і не жалітися тут всім, як Вас особисто «проігнорували» ...

    Якщо міський голова не підписав рішення, так як Пренцеву щось не подобається , то питання, або до Прунцева або до В. Сабадаша.

    Якщо немає знаку 1.39 Інша небезпека (аварійно-небезпечна ділянка) то немає небезпечної ділянки дороги. Якщо поліція не висуває претензій (припису) міській владі на небезпечність даної ділянки дороги та заборони руху автотранспорту то мабуть незаконного та небезпечного нічого немає.

    Якщо аварійність ділянки дороги викликана ремонтними роботами на площадці будівлі кінотеатру та огородженням частини дороги то питання до підрядників та замовника — скільки часу потрібно для завершення роботи ???

    Особисто для Вас — коли будете переходити дорогу спочатку подивіться на ліво потім на право. Коли машин не буде — можете переходити дорогу — тільки швидко.

 5. admin 04.07.2016 at 17:09

  Андрію Каденко — багато слів, змісту мало. І знову «не в тему». Питання набагато простіше. З вини Борковської своєчасно не підготовлений проект рішення для підписання міським головою. На мою думку, це заслуговує на догану.

  Щодо «проігнорували». Через годину після появи публікації мені повідомили, що рішення підписане.

  • Андрій Каденко 05.07.2016 at 10:20

   Павлович, Ваші думки, сприймаються так само, як Ви сприймаєте думки інших!

 6. LYUTSIFER 07.07.2016 at 19:57

  ........ Борковская...хай українську мову учить і закони « гуглить», якщо не знає в який термін треба рішення підписувати.

 7. vnp 28.08.2016 at 20:53

  Закрыли движение. Хорошо.Хотя как ездили вдоль кинотеатра, так и двигаются. ГДЕ ПЕШЕХОДНЫЕ ПЕРЕХОДЫ МЕЖДУ ДОРОГОЙ? ГДЕ ПРАВИЛЬНЫЕ ДОРОЖНЫЕ ЗНАКИ? ГДЕ ПРАВИЛЬНЫЕ ДОРРЖНЫЕ ЗНАКИ ПРИ ВЫЕЗДЕ ИЗ ВАСИЛЬКОВА? Вы приоритет создали, дорожный, и заезд на заправку. ДУМАТЬ БУДЕТЕ???

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.