Коментар нашого користувача...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Зважаючи на важливість теми, подаємо коментар нашого користувача «Бледная тень»: "А в місті взагалі є комплексна схема розміщення тимчасових споруд, як складова частина генплану міста? Це питання піднімалося ще в 2015 році, коли нахаба Борщенко будував в водоохоронній зоні річки Васильківка, та, повилазивши за червоні лінії, на землях загального користування(тротуарах) свої торгівельні павільйони та конфісклади — зблоковані стаціонарні тимчасові споруди.

В багатьох містах України це зроблено, ось наприклад в Києві зроблено так:

kga.gov.ua/kompleksna-skh...chasovikh-sporud

Доречі, відомий ексМєрЬ Сабов того ж 2015 року допоміг Борщенку легалізуватись. Боюсь навіть подумати, що особа зовні схожа на персонажа з мультфільму мумітроль, яка лягала під автобуси з беркутом, стрекотала в мегафон і обіццяла навести лад в місті, могла взяти з волохатих борщикових лап хабаря!

Але з чим чорт не жартує, у нас в країні та мысты зокрема більшість борців з корупцією, щойно потрапивши у владу відразу мімікрують у те з чим вони боролись. І навпаки — свинячі пики відомих всьому місті хабарників, злодіїв та корупціонерів після того як їх брудні рила пеньками відштовхують від корита перевдягаються в борців з корупцією і бігають з надроченими по місту, викриваючи своїх колег по ремеслу і конкурентів, а іноді через власний рагулізм і свої власні схеми.

Що далі? По колу? Тоді це не держава, а помийна яма з гівном та опаришами, яка цивілізованим світом навряд чи колись буде сприйматись всерйоз, а не як сировинна база заселена варварами і рагулями. Дивлячись на це все, приходить усвідомлення чому Гітлер називав наші народи біологічним сміттям, а Сталін чистив ряди тотальними репресіями. У мене чомусь складається таке враження, що найближчим часом почнеться такий виток історії, коли розпочнеться приблизно те саме, що було 100 років тому. Як казав Бєня: «Карфаген должен быть разрушен» От тільки, коли півень в сраку клюне, пізно буде усвідомлювати зміст прислів'я «Не до наживы — быть бы живым»

Коментар нашого користувача...: 6 комментариев

 1. Дон Корлеоне 07.08.2018 at 00:32

  Провина за хаотичне з порушенням закону встановлення МАФів в місті лежить в першу чергу на мері Сабадаші адже питання на виконком виносить він.

 2. admin 07.08.2018 at 07:45

  Дону Корлеоне — ви, очевидно, не зовсім добре орієнтуєтесь в цьому питанні. Заява в обов"язковому порядку виноситься на розгляд органу, до компетенції якого вона відноситься.

  Чи знаєте ви, скільки МАФів встановлено в центральних районах міста при Сабадашу? Одиниці! А в період з 2010 по 2012 — сотні!. Де ви тоді були?..

 3. Дон Корлеоне 07.08.2018 at 08:08

  Де публічна позиція Сабадаша по МАФам? Де негативні висновки служб міськвиконкому по встановленню МАФів?

  Як персонально Сабадаш голосував, щодо встановлення МАФів на засіданнях міськвиконкому? Де я був? Тут я був. І все дуже добре знаю та пам’ятаю

 4. admin 07.08.2018 at 13:54

  Дону Корлеоне — тут були і ганебно мовчали. До речі, коротке питання: а скільки МАФів встановлено при Сабадашу в центрі міста за 2,5 роки?..

 5. Дон Корлеоне 08.08.2018 at 01:10

  Адмін, Ви єврей? Ви відповідаєте питанням на питання

 6. Раз Сашулик, два Сашулик 08.08.2018 at 16:59

  Анатолій Іванович, чого ви добиваєтесь? Розвалити депутатську більшість чи укріпити депутатську меншість, до складу якої входять злодії та політичні аферисти з нульовою репутацією в місті? Звісно вам вигідніше, щоб в раді була більшість корумпована, малограмотна та слухняна, з такою більшістю вам буде легше домовлятись і направляти, щоб лобіювати власні шкурні інтереси.

  Не хочу вас ображати, але все місто знає наскільки ви порядний чоловік, з ким співпрацювали, як співпрацювали і співпрацюєте, тому не потрібно влаштовувати дешеву виставу в стилі «подивіться!!! подивіться!!!» Не личить це такому поважному місцевому латифундисту, як ви. Для таких справ є вузьколобі боти Коля і Панас, яким доречі добре відомо хто встановив ті 2 мафи, але озвучувати вони це ім"я не наважуються на камеру, а передають лише пошепки із вуст в вуста

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.