Команда Іващенка під «патронатом» Ляшка...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

В списку усіх претендентів в депутати Київради значиться В"ячеслав Мартинюк, колишній голова ОВК №94, яка зфальшувала порламентські вибори на користь Засухи. Згідно того ж списку, Мартинюк йде в депутати від Радикальної партії Олега Ляшка.

 

Нагадаємо, що ще одним кандидатом в депутати Київради від цієї партії є Ігор Мосійчук. Крім того, партія Ляшка заявляє про підтримку  кандидата на посаду Васильківського міського голови Тетяни Омельченко.

 

Всі троє є депутатами Васильківської міської ради і на протязі своєї каденції активно підтримували колишнього міського голову, якого громада змусила достроково припинити свої повноваження.

Команда Іващенка під «патронатом» Ляшка...: 2 комментария

  1. ЯКІВ 15.05.2014 at 11:00

    Не нахапалися ще, розповзаючись по всім шпаринам. Нажаль кількість мерзоти набагато більша від кількості нормальних людей, які йдуть у владу, тому Україна і стоїть на колінах з такими керівниками без честі, совісті та гідності. Мартинюк — це взагалі нонсенс, один із ключових фальсифікаторів виборів на користь Засухи — кандидат від гострих вил нетрадиційно орієнтованого борця з корупцією і фальсифікаціями. Їй Богу, інакше як хуцпою це не назвеш. Може там десь у списках Ляшка і гвалтівник кінотеатру «Дружба» Саша Крикунов зачаївся. Щось його давно у Василькові не видно, мабуть Джек Горобець відсижується десь у схроні, думає що пронесе...

  2. Фортуна 15.05.2014 at 17:51

    То знову всі друзі?! Радикали дружать з тими хто захищав регіоналів?! Нічого так і не міняється. Міняються тільки гасла і кьольори партій!!!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.