Коли буде асфальт і освітлення?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

         З таким питанням до нас звернулися мешканці будинків №№ 11-35 по вул. Нахімова. Як відомо, за інформацією департаменту капітального будівництва КОДА, повідомляється, що рішенням сесії обласної ради № 929-48-VI від 30.04.2015 року та 955-49-VI від 23.06.2015 року затверджені зміни щодо програми будівництва реконструкції та  модернізації об'єктів інфраструктури Київської області. Серед іншого програма включає ремонт дороги по вул. Нахімова від будинку № 2-а по № 35 у м. Василькові. Вартість цих робіт відповідно до позитивного експертного звіту склала 704,648 грн. Проте, за словами мешканців вулиці, тодішній міський голова Сергій Сабов, з незрозумілих причин, прийняв рішення про укладання асфальту «по лугу», і, таким чином, всупереч «Програмі» частина вул. Нахімова від будинку № 11 до будинку № 35 залишилась не заасфальтованою.

      Крім того мешканці цієї вулиці скаржаться  на повну відсутність освітлення в темну пору доби.

      Ми очікуємо, що депутати Васильківської міської ради врахують побажання мешканців вул. Нахімова та запланують на наступний рік виділення коштів для завершення асфальтування цієї вулиці.

       Щодо освітлення: як повідомив нас директор КП «ККП м.Васильків» Бардис О.М., на найближчу сесію, на якій розглядатимуть міський бюджет на 2017 рік, будуть внесені пропозиції про виділення коштів для освітлення вул. Нахімова, Софіївська (Дзержинського), Ломоносова.

     Сподіваємось, що депутати Васильківської міської ради Березанська Е.Ю та Сіранчук В.М., які закріплені за цими вулицями, також внесуть свої пропозиції щодо вирішення нагальних проблем їх виборців.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.