Колбатов не гірший за Куця...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

На нашу думку, нинішній начальник Васильківської міліції Колбатов нічим не гірший за своїх попередників — Куця та інших. Щодо оцінки роботи Колбатова Сабовим — вона досить суб"єктивна. Останній каже, що є дуже багато нарікань на роботу Колбатова і місцевої міліції. Проте, відомо, що ще більше нарікань є на роботу Сабова і очолюваної ним місцевої влади.

Очевидно, давно вже пора закінчити кадрові «ігри», які можуть мати вкрай погані наслідки не тільки для міста, а й самого Сабова...

Колбатов не гірший за Куця...: 6 комментариев

 1. Толян Шампиньонов 17.01.2015 at 23:51

  Колбатов прихватил «радників» Сабова не вымогательстве! А тут ещё и ситуация с Бриком! Если Сабов не «уйдёт» Колбатова то Колбатов «уйдёт» Сабова...

 2. Леонід 18.01.2015 at 20:38

  Анатолій Павлович проявив максимум обєктивності. Слава Богу, що він не написав, що Колбатов краще за Куця. Два чоботи пара. Особливо, якщо вони одного регіонально-совдепівського штибу. Такі , мабуть, до вподоби А.П. Тому питання до пана Боровика — а хто у Васильківському МВ ГУ МВС гірше ніж Колбатов? Невже є ! ?

 3. admin 18.01.2015 at 22:05

  Леоніду: — в цьому сенсі цікавий останній на цей час коментар I.N на «Василькiв iнфо». До того ж I.N, очевидно, такого ж штибу, як i Ви.

  • Леонід 18.01.2015 at 22:15

   Анатолію Павловичу. За Вашою порадою прочитав вказаний Вами комент про громадські нкжники у Василькові. Все одно не зрозумів, чи є в Васильківському МВ хтось гірше за Колбатова. Я запитував про Васильківську міліцію, а Ви мені про нужники. Чи може це одне й те саме?

 4. admin 18.01.2015 at 22:29

  Леонiду: — Ви дуже неуважнi, мабуть за день втомилися. Ми радили подивитись коментар I.N про Колбатова до теми «Звернення до Стражiв Закону» (19.12). а Ви, чомусь, прочитали про нужники...

 5. Леонід 18.01.2015 at 22:41

  Щиро дякую. Без Вашої підказки нізащо не здогадався би, що колбатов має стоскнок до «Стражів закону». Просто казка виходить. Колбатоа — «Страж закону», а Поліщук — підозріла особа, до якої варто придивитися. То що, Анатолію Павловичу, ви вважаєте, що гірше Колбатова тільки Поліщук? так чи ні?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.