Київська правда: Кримінал — На Київщині черговий чиновник погорів на хабарі

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

У місті Василькові працівники УДСБЕЗ ГУ МВС України в Київській області викрили у хабарництві депутата місцевої ради. Народний обранець вимагав та отримав хабар у сумі 190 тисяч гривень від місцевого мешканця за сприяння у вирішенні питання щодо виділення в оренду земельної ділянки 0.25 га та продовження договору оренди земельної ділянки площею 0,5 га на території вказаного  населеного пункту. Прокуратурою Київської області стосовно депутата порушено кримінальну справу за ознаками злочину,  передбаченого ч.3 ст.368  КК України (одержання хабара в особливо великому розмірі  або службовою особою, яка займає
особливо відповідальне становище, або за попередньою змовою осіб, або  повторно, або поєднане з вимаганням хабара), яка передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна. Наразі проводяться слідчі та оперативно-розшукові заходи щодо встановлення осіб, причетних до вирішення питання у Васильківській міській раді.

ВЗГ ГУ МВС України в Київській області

«Київська правда»,

№ 135 (22771) від 30.12.2011 р.

Київська правда: Кримінал — На Київщині черговий чиновник погорів на хабарі: 4 комментария

 1. Пекарский 10.01.2012 at 14:02

  Опять «за рибу гроші».

 2. Андрей Саламатов 10.01.2012 at 22:13

  Анатолий Павлович, одно и то-же, день за днём, только в разных интерпретациях!!!

  А по сути, у Вас, есть что сказать???

 3. карпо 11.01.2012 at 16:53

  Я так розумію, що це не Боровик пише. Якщо вірити підпису, то це інформація МВС, надрукована в газеті Київська правда. Пан Пекарський сам просив Боровика змітити джерело інформації. Напевно він прислухався. А по-друге він відстежує всі новини на по цій темі і дає нам готове. Що в цьому поганого? А по суті можна сказати тільки одне: головна діюча особа різко пішла у відпустку. Пауза затягнулася. Треба чекати.

 4. Пекарский 14.01.2012 at 09:14

  Ребята смените пластинку. За 6 лет надоели ваши ожидания!!!!!

  А.П. не дождетесь того, чего хотите. Ваш паровоз ушел шесть лет назад.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.