Керівники служб міста не хочуть працювати в команді Іващенка

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

15 серпня стало відомо, що незмінний начальник управління праці та соціального захисту населення Васильківської міської ради О.М. Рудас начебто написав заяву про звільнення.  На нашу думку це пов’язано з небажанням останнього ставати гвинтиком у непрозорій схемі розподілення та нецільового використання бюджетних коштів, направлених з центрального бюджету на соціальні потреби. Перш за все це стосується освоєння коштів за пільговий проїзд населення в громадському транспорті. Далі буде …

Керівники служб міста не хочуть працювати в команді Іващенка: 4 комментария

 1. Светлана 16.08.2011 at 14:23

  А ко мне в Крыму на отдыхе пристала циганка сначала начала лепотать о мне,а потом сказала что я живу в городе короля которого ждет казенный дом.Вот так вот.

 2. 08600 16.08.2011 at 14:36

  Ооо. Оце новина. Рудас подав у відставку...

 3. Правда 16.08.2011 at 22:38

  Рудас думав, що буде працювати з Іващенком, а не вийшло. Містом керує його «друг» та «побратим» — Мосійчук. Все просто — Олександр Рудас не хоче працювати під керівництвом Мосійчука, тим більше виконувати за нього кримінально переслідуюмі справи.

  Іващенко в свою чергу розчищає місто для Мосійчука, щоб той зміг налагодити схеми по розкраданню бюджетних коштів.

  Просравши можливість для міста взяти участь в проведення ЄВРО-2012, втративши надприбутки від продажу землі й комунальної власності, до цього закрита міська «свалка» (яка в день давала десятки тисяч доларів), як результат нинішня міська «влада» в особі Мосійчука-Іващенка опинилась перед розбитим та пустим (за чотири роки розореним Іващенком) коритом.

  Тепер вони намагаються висосати з бюджету громади останнє: вже захвачено комунальне господарство, на черзі управління соціального захисту, пенсійний фонд, управління фінансів, відділи економіки та культури.

  Якщо їх не зупинити, вони не зупиняться.

  висновок: Самі винні.

  Тоді коли ці бандюки фальшували вибори всі відмовчувалися, от тепер пожинате результати своєї бездіяльності і моліть Бога щоб прокуратоура та інші служби якнайшвидше справилися зі своє роботою.

  ВСі думали залишиться Іващенко, все буде по старому, кожен буде біля кормушки, а не так сталося. «Патріотська» бандорганізація розростається, ротів все більшає і більшає. У одного Мосійчука дві машини, дві квартири, водій, охоронець,та інше. Плюс десятки голодних і босих «патріотів». Зараз все місто на собі відчує іго Мосійчука-Іващенко.Уявіть, що це буде на протязі 5 років!!! Отож.

  ШАНОВНІ ПРАВООХОРОНЦІ ЗУПИНІТЬ ЦИХ БАНДИТІВ! ЗРОБІТЬ КАР'ЄРУ!

 4. 08600 17.08.2011 at 12:13

  Светлана:

  16.08.2011 в 2:23 пп

  А ко мне в Крыму на отдыхе пристала циганка сначала начала лепотать о мне,а потом сказала что я живу в городе короля которого ждет казенный дом.Вот так вот.

  Не має підстав не вірити словам циганки. Тільки мені здається що «казьоний дом» чекаю короля з усією свитою.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.