Категорично проти...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Ірина Лопушанська в мережі ф.б. повідомляє, що на завтрашній сесії міськради, начебто , буде розглянуте питання щодо вилучення у приватну власність земельної ділянки під сектором метання молоту та ядра на стадіоні (за інтернатом).

Ця інформація викликала негативну реакцію з боку спортивної громадськості та ряду громадських організацій.

Наразі у нас немає підтвердження щодо розгляду цього питання у міській раді. Звертаємося до голови земельної комісії ради О. Денисенка підтвердити чи спростувати інформацію І. Лопушанської...

Категорично проти...: 6 комментариев

 1. Владлен Володимирович 25.04.2019 at 16:26

  Шульц і Твердолобий, хрін вам моржовий!

 2. Торк 06.05.2019 at 11:21

  Люди добрі, от скажіть доколє!? Дуже неприємно, що до сих пір в місті працює група аферистів, які займаються підробкой прав власності на земельні ділянки, будинки, квартири, тощо. Всі вони юристи і адвокати. Один із них навіть був головою ОВК 94 на виборах президента. Всі чиновники про цих людей знають і схоже на те, що співпрацюють. Як ви гадаєте, така дружба місцевої влади з рейдерами-аферистами як виглядає в очах суспільства? Я так розумію успіх виборчої кампанії іващенка 2010 року хотіли зпроектувати цього року на ОВК94? Чи це так злочинці виборюють собі індульгенцію і право ще 5 років грабувати українців? Гадаю що сидіти на двох стільцях в режимі ласкавого телятка в подальшому навряд чи вийде і треба буде визначатись з ким взаємодіє влада, з законом чи беззаконням кругової поруки. ДУМАЙ!

 3. Єпіфаній 13.05.2019 at 18:51

  Група земельних аіеристів підсилена ще одним квазітурботливим депутатом від БЮТ. Ця людина зухвало

  використовує в якості підставних осіб учасників АТО, на якіх потім оформлюються земельні ділянки. Остання сесія наочно продемонструвала, що пан Big Serg, намагався поштовхнути свої земельні питання, нібито опікуючись долею атошників. Насправді ця людина є звичайним аферистом та хапугою. Ганьба!

 4. Джек Голубець 16.05.2019 at 00:14

  Це хто такий Big Serg? Це той «шкаф» з обличчям, яке не обтяжено інтелектом? Це ж він тіпа заслужений козак, «ветеран» битви за рідну землю під лісом по вул.Бурки? Дивно, що з такими фізичними параметрами ця особа до сих пір не стоїть на плацу у військоматі, а ходить по кабаках та барижить земелькою. Що не депутат, то, вибачте, тупоголова, нахабна та абсолютно нікчемна особа.

 5. Набережна 18.05.2019 at 23:34

  А ще добавте двух сволотівців — депутата крившу та твердолобого коваленка — посіпак недобитка квакунова. Коваленко западинські землі осваює, а кривша свою новеньку квартирку на набережній, нажиту непосильною депутатською працею . Міська рада кишить інфернальними істотами, місце яких у кращому випадку у виправних закладах.

 6. Джек Голубець 20.05.2019 at 00:36

  Ось так, потроху, намальовуються основні риси ділової репутації наших місцевих обранців. Може, хтось і є нормальний, але про це нам нічого невідомо...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.