Кадровий резерв...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

За нашою інформацією, розпорядженням міського голови В.Сабадаша до кадрового резерву зараховані:

— на посаду заступника міського голови — Юрій Сергієнко, депутат міськради (Сила людей),голова земельної комісії;

— на посаду керуючого справами — Струк Людмила, член виконкому, (координатор Вмо п.п. «Воля»).

 

Кадровий резерв...: 12 комментариев

 1. Иван Иванов 03.02.2016 at 13:18

  Конец света . Зачем кадровый резерв ? Пусть сразу берет на должности . Ценнейшие кадры , а главное наши местные . Научите правда немного зтикету того же Сергиенка , на трибуне не закачивать в своем свитере рукава . Хай Бог простит .

 2. stork 03.02.2016 at 15:39

  У нас у місті немає більш розумних і професійних людей? Яка причина такоі швидкості в оформленні резерву?

 3. admin 03.02.2016 at 18:38

  stork (у) — кадровий резерв повинен бути постійно. На жаль, на протязі багатьох років у Василькові ніхто серйозно цим питанням не займався. Тому і існує у нас проблема з кадрами, в т.ч. і з кандидатами на посаду заступників міського голови.

  Щодо зазначених кандидатур. На мою думку, це одні з найбільш підготовлених молодих людей для роботи на названих посадах.

  Якщо у вас є інші кандидатури, назвіть їх, обговоримо...

  • stork 04.02.2016 at 12:16

   Гарний хлопець (дівчина) — це не професія. Можливо зазначені особи, як активісти місцевого самоврядування, можуть бути використані більш раціонально. Проте, це не політичні посади, а місце тяжкої повсякденної роботи, де потрібна відповідна освіта, ЗНАЧНИЙ досвід роботи на керівних посадах (нехай навіть і у невеликому колективі), обізнаність у справах міста, політична незаангажованість, самодостатність особистості і, мабуть, стабільний фінансовий стан, не залежний від тієї смішної зарплатні, на яку вони йдуть.

 4. admin 04.02.2016 at 12:30

  stork (у) — в Сергієнка вища освіта, інженер енергетик, сьогодні голова земельної комісії міськради, учасник АТО.

  Струк — освіта вища, психолог -консультант, здобуває другу вищу — юрист, член міськвиконкому, працює на керівній посаді...

  Все ж таки було б бажано, щоб ви назвали інші кандидатури для включення до кадрового резерву. Інакше всі наші розмови на цю тему — пуста балаканина. Чи не так?..

 5. stork 04.02.2016 at 13:45

  А чому не оголосити конкурс на включення до резерву? Визначити чіткі критерії відбору на ці посади, а вже потім робити резерв?

 6. Олексій 06.02.2016 at 22:52

  Є кандидатури, які мають і досвіт роботи в органах місцевого самоврядування і відповідну профільну освіту. Кадровим резервом займалися постійно, ...Кандидадатури......Воронова Л.Л. — академія управління при Президенті, червоний диплом , плюс стаж роботи...2) Аня з апарату ради теж саме, Сокур те ж саме...і освіта і досвіт роботи і молоді і енергійні... вони вже роками стоять і все в кадровому резерві

 7. Антивирус 07.02.2016 at 15:22

  Воронова говоришь?,,,, И при каком же она президенте академию заканчивала? от и то-то и оно, пусть спасибки скажет, что может еще стаж продолжать. А Ане «с аппарату» рановато еще кэрувать, как исполнитель может и неплоха, но пусть зарплату сначала ей повысят- ....................

  Вопрос ведь в другом — а надо ли кому эффективное управление?При всеобщем тренде на дерибан и «спасайся сам кто как может» кому нужны вменяемые администраторы?Которые сами воровать не будут и другим не дадут.Общественного запроса на таких личностей не наблюдаю, однако только слепой не видит что есть мега запросы на занимание должностей, которые дают возможность «покормиться» при этом преданно заглядывая в глаза вышестоящему такому же «слуге».

  И вы при этом всерьез еще считаете, что при попадании на админдолжности нужны образование,стаж, умение и моральность?

 8. Олексій 10.02.2016 at 23:53

  При чому тут при якому Президенті Академію закіннчувала???? Маразм!!!!! Потрібно давати зелене світло власним кадрам...Думаю потрібні і досвіт і вміння і освіта і чесність...Справа в тому, що кадровий резеров це фікція...ніхто з ним не рахується при визначенні кандидатур на займані посади, нажаль,

 9. admin 11.02.2016 at 00:50

  Олексію — може статися так, що знову будуть дострокові місцеві вибори. «РМ» і я особисто по можливості сприятимемо тому, щоб наступного разу кадровий резерв не був «фікцією».

  Розділяємо Вашу позицію щодо критеріїв, яким повинні відповідати претенденти на посади у нашій владі. І ні до чого тут — «при якому Президенті...»

 10. Антивирус 11.02.2016 at 13:22

  Не понял, админ! То вы фразы обрезаете, после чего теряется и искажается их первоначальный смысл.Теперь уже напрямую призываете не брать к сведению ОСНОВОПОЛАГАЮЩИЙ ЗАКОН ПОБЕДИВШЕГО МАЙДАНА!? Это я о люстрационном...

  Може ее при януковиче еще учили, выращивая убежденную сторонницу крывавой*тм банды? Это вам не смешки, чувствую в Василькове зреет зрада,,,,,,,,,Где, спрашиваю, безстрашные и ,главное, -бескорыстные и высматривающие активысты города ?

  Один Гаврылюк не справляется.

 11. Кадровик 13.02.2016 at 10:21

  Єдиною перевагою людини, що є в кадровому резерві це те, що вона має перевагу на працевлаштування на посаді за результатами проведеного конкурсу, і то лише у випадку якщо два або більше претенденти наберуть однакову кількість балів. Тобто кадровий резерв це формальність, якого зазвичай у не дотримуються.

  Але не про це потрібно говорити, є більш болюче для всіх нас питання...

  Як людина яка більше 10 років працювала кадровиком, хочу сказати, що сьогодні головною темою має бути не кадровий резерв, а матеріальне забезпечення нинішніх працівників. Ті повноваження які мають сьогодні службовці не відповідають рівню їх оплати праці. Сьогодні люди які виконують функцію місцевого самоврядування у виконкомі отримують заробітну платню менше 2000 грн. Хіба це нормально? Та при такій оплаті кожен посадовець це потенційний коррупціонер, адже вижити за цю заробітну плату не можливо, і рано чи пізно люди будуть вимушені шукати способи прогодувати свою родину. Чому про це ніхто не говорить? Чому усі мовчать? У нас сьогодні більше 100 потенційних коррупціонерів на посадах отримають заробітну платню нижчу ніж прожитковий мінімум, а ви про який резерв. Смішно і грішно. Якщо хочете мати довіру до влади, ця влада має бути у руках людей, які мають відповідну кваліфікацію і отримують за це достойну зарплатню. Поки цього не буде — не буде довіри до такої влади, адже будь-яка людина розуміє, що за ці копійки не прожити, а якщо міський голова створює у себе команду спеціалістів які у групі коррупціного ризику, значить і голова сам наштовхує своїх підлеглих до незаконних дій. Я не довіряю посадовцям які отримують заробітну платню нижчу ніж прожитковий мінімум, адже не вірю що за ці кошти можна прожити без хабарів. Це при Януковичу були часи, коли на місцях людям платили копійки і змушували збирати дань, передаючи її на верх. Не вже ми знову повертаємося у ті час? Як як же реформи? Євроінтеграція?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.