Кадрові зміни грядуть?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

2.11. Процес пішов.Президент Віктор Янукович звільнив заступника міністра екології та природних ресурсів Ігоря Вільдмана. Про це йдеться в указі № 621 від 1 листопада.

Вільдман балотувався в депутати Верховної Ради в якості кандидата-самовисуванця по одномандатному округу № 217 у Києві.

Нагадаємо, у цьому окрузі переміг кандидат від «Батьківщини» Олександр Бригинець. Вільдман зайняв лише 5-е місце.

31.10 Сьогоднішні результати виборів до Верховної Ради у Київській області – це реакція виборців на повну зневагу голови Київської облдержадміністрації Анатоля Присяжнюка до їхнього волевиявлення 2010 року та тотальну корумпованість сформованих ним владних структур на місцях.
Те, що робиться сьогодні у виборчих округах Київської області, обов’язково матиме аналогічну реакцію виборців у2015 році, коли обиратимуть Президента України. Ми впевнені, що в адміністрації Президента України В.Ф.Януковича, це прекрасно розуміють…

Кадрові зміни грядуть?.: 2 комментария

  1. Небайдужий 31.10.2012 at 12:08

    Не розуміють тільки Сабадаш з Іващенком. Бо Іващенко хоче поставити замість себе Сабадаша. А останній кричить про це на кожному углу. Так як вони про...али вибори по Засусі і по партії Регіонів, так Іващенко з Сабадашем пр...ть все на світі.

  2. Кукусик 03.11.2012 at 04:32

    Как бы кто ни хотел а Иващенко на своей должности останется до очередных местных выборов 2015 року. ПР и лично Янукович не допустят и выборы мера Киева, и перевыборы мера какого либо города в Киевской области так как проиграет их с треском как и парламентские.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.