Кадрові зміни будуть...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Громадськість вимагатиме від новообраного міського голови кадрових змін. На нашу думку, великий кредит довіри виборців, які отримав В.Сабадаш на цих виборах, сприятиме його зусиллям щодо очищення владних структур від посадових осіб, які скомпроментували себе попередньою роботою в органах місцевого самоврядування.

Кадрові зміни будуть...: 8 комментариев

 1. Вадим 28.10.2015 at 18:26

  «очищення владних структур від посадових осіб, які скомпроментували себе попередньою роботою в органах місцевого самоврядування»

  І хто, на вашу думку, ці особи?

 2. admin 28.10.2015 at 18:38

  Вадиму: — до вступу нового міського голови на посаду час ще є. Пропонуємо вам і іншим нашим користувачам висловити свою думку з цього питання. Ми таку думку вже маємо, але не хочемо нав"язувати її Іншим. Давайте подискутуємо на цю тему, і, можливо, дійдемо до якогось консенсусу...

  • Алла 28.10.2015 at 19:48

   Люди, посмотрите, Сира, Кравченко, Березанская, Слипченко, Мартынеко в рабочее время часами сидят в соцсетях. И, внимание,вопрос, сколько времени остается для выполнения служебных поручений.

   • веталь 28.10.2015 at 21:09

    Пані Алла , а якщо зайти на сайт соцмережі зранку і не виключити сторінку, а займатись другими справами — наприклад службовими.

    Чи вбачаєте Ви в цьому якісь неправомірні дії?

   • Сліпченко 28.10.2015 at 21:35

    Шановна пані Алло, вам дає відповідь пані Сліпченко. З 21 вересня за станом здоров:я знаходжусь на лікарняному, не дай Боже, Вам таких клопотів...тому маю повне право відслідковувати життя міста та краіни через соц.мережі, а про те як я виконую своі обов'язки знають люди які щоденно приходять до мене за порадою і яких я приймаю завжди і в обідню перерву теж, бо завжди є на місці...

    Р.s. раджу Вам оцінювати роботу працівників не по смайлику, що відображає присутність у соц.мережі, а за конкретними діями тим паче, що сучасні гаджети завжди показують присутність абонента в соц.мережі...

 3. Вадим 28.10.2015 at 19:28

  Пропозиції на заміну:

  Брік

  Грушка

  Знайда

  Крапивний

  Сєргєєв — КПшники всі.

  Мартиненко

  Сіра

  Петрунчак

  Таранчук

  Буткевич

  Березанська

  Вороніна

  Марущак

  Ну, а секретар, заступники, керуючий, — то вирішить Володимир Іванович, за підтримки ради та громади, — власне, все в руках у новообраного міського голови.

  Було б добре бачити у команді міського голови Олену Шпільову та Влада Сергієнка.

 4. марис 28.10.2015 at 19:59

  Всю теплосеть надо чистить! Чтобы занимались не выборами и дерибаном, а работали! Поставить адекватного директора, вместо толпы псевдо-директоров, вышвырнуть бездельника стасика пашкевича и его родню... Глядишь — в городе вовремя начнут включать отопление и тарифы будут экономически обоснованы.

 5. stork 28.10.2015 at 22:58

  Дивні речі споглядаємо — ще не проголосили переможця-мера, а вже потртфелі ділять. Дійсно, новому керівнику є над ким і чим працювати. Перше питання процедурне — чи погоджувати призначення керівників структурних підрозділім та комунальних підприємств з радою. Потім, мабуть, звіт керіників і якісна оцінка їх «праці» за минулі роки. Щоб потім не було цікавих призначень і незаконних оплат, як то з радником по спорту(позаштатним) і спеціалістом з надзвичайних питань (згідно штату) при попередньому меру.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.