Каденко — дешевий популіст?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Прочитав у ф.б. гнівний допис А.Каденка щодо намірів васильківського транспортного підприємства підняти вартість проїзду в маршрутках Василькова з 4 до 5 грн.

Спробую «без мата» пояснити Каденку, що з певним допущенням його можна вважати дешевим популістом.

Всього на протязі декільох хвилин за допомогою інтернету ми дізналися про вартість аналогічного проїзду в інших містах Київської області, яка вже складає  від 5 до 6 грн.

Разом з тим, згоден, що не зайвою буде перевірка розрахунку перевізника щодо вартості проїзду у Василькові...

Каденко — дешевий популіст?.: 3 комментария

 1. Коля 09.02.2018 at 22:02

  Андрій Каденко не популіст, він юрист і адвокат! І не простий адвокат, а такий, що входить до організованого злочинного угруповування адвокатів-аферистів та фальсифікаторів — Крикунова Олександра, Бочкович Ельвіри та Ярослава Кривші(депутат міськради), котрі грабують васильківців, відбираючи у них квартири, будинки, землі та інше майно по підробленим документам у змові з корумпованими суддями та іншими посадовцями.

  Андрій, тобі що Крикунов теж робив адвокатське посвідчення і тепер ти його відробляєш?

 2. Аня 09.02.2018 at 23:16

  Це той Каденко, що був задіяний у фальсифікаціях виборів у Вавсилькові та прилеглих селах? Знаємо такого, він як двулікий Янус, з одного боку корчить з себе громадського діяча-активіста, а з іншого займається протиправною та злочинною діяльністю разом із згаданими Кольою персонажами. Як адвокат він слабкий, там у них все тримається на хабарях і договорняках із суддями.

 3. Васильківець 11.02.2018 at 11:19

  З достовірних джерел стало відомо, що суддя Васильківського суду Корнієнко, який у стані алкогольного сп'яніння збив своїм рейнж ровером насмерть людину намагається відкупитись від правосуддя і повернутись в судійське крісло, щоб і далі грабувати васильківців в упряжці з місцевими бандами адвокатів-аферистів. Пану судді виставили рахунок з кругленькою $суммою$ з шістьма нулями, яку він наразі збирає. Є також інформація, що Корнієнко звертався за допомогою до деяких своїх подєльніків за фінансовою допомогою, натякаючи на те, що у разі відмови йому доведеться оприлюднити їх махінації у судових процесах.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.