Із виступу депутата обласної ради М.М. Іщука на сесії обласної ради

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Коли партія «Свобода» звернулася до Центральної виборчої комісії з проханням затвердити пропозицію партії «Свобода», від Центральної виборчої комісії до міста Василькова була призначена пані Лукаш. Коли вона приїхала виконувати цю почесну місію, біля будинку, де проходило зібрання, з міста Фастова чоловік 100 було привезено на автобусах і це все, будемо говорити відверто, бандформування, почало діяти не так як повинно це діяти. Таким чином, Лукаш була знята з другого поверху за допомогою Беркута і пожежної машини, тому що через двері її не випускали. Ось вам вся мораль партії «Свобода» і оці голослівні твердження не мають під собою почви.

НАШ КОМЕНТАР

Михайло Михайлович, очевидно, був переконаний в тому, що його виступ на сесії обласної ради не стане відомий виборцям м. Василькова. Для чого Іщуку потрібно було говорити відверту неправду нам зрозуміло. Мабуть, далася в знаки давня армійська звичка: завжди підтримуй начальство — і ніколи не програєш...
В даному випадку програв і Іщук і авторитету Партії регіонів серед васильківців це не додало.

P.s.: В матеріалі використано фото з сайту Васильківського коледжу військово-повітряних сил України.

Із виступу депутата обласної ради М.М. Іщука на сесії обласної ради: 1 комментарий

  1. Користувач 14.05.2011 at 16:06

    А звідки, взагалі, беруться ці «знатоки» васильківських реалій, що останнім часом свої (модерація) повивішували на місцевих та придорожних банерах??? Хто він такий цей Іщук? І навіщо нам його необгрунтовані репліки стосовно того, хто правий і неправий?

    А те що Лукаш тікала з другого поверху по драбині — оце кіно і німці! Мабуть на це заслуговують (модерація) регіонали, які протежували встановлення у нашому Рідному Місті такого (модерація), як іващенко.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.