Іващенку в Еміратах дали 1 рік?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Джерело інформації за цим посиланням.

5 жовтня 2016 р. нардеп Ігор Мосійчук на своїй сторінці FB підтвердив, що він справді літав до Арабських Еміратів для того, щоб як народний депутат посприяти звільненню свого товариша, якого на думку Ігоря підставили, а також пообіцяв розповісти подробиці цієї справи після повернення до України.
Але пізніше Ігор, як не розповів подробиць цієї справи, так і не назвав імені свого товариша, якого він літав виручати з в’язниці.

Не розповів Мосійчук по ряду причин:
— Товаришем виявився колишній мер Василькова Сергій Іващенко , який в свій час закликав на робочому місці жити за принципом: «Среди воров, должно быть все по чесному» і який хотів на фальшивий чек прикупити собі квартирку в Дубаї вартістю 2463750 USD, але не проканало.
— Сергій Іващенко визнав свою вину в федеральному суді емірата Шарджа першої інстанції через що отримав позбавлення волі строком на один рік.
Як не намагався Мосійчук притримуватись принципів Іващенка, йому так і не вдалося витягнути з в’язниці Сергія.
А розповівши всі деталі справи, як він і обіцяв, він змушений був би визнати, що його друг шахрай.
І тут відразу спадає на думку: «Скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти».
Для об’єктивності даної інформації викладаю скріни та рішення суду з перекладом:
в ім’я Аллаха, Милостивого, Милосердного
іменем Його Високості Голови Держави
Шейха Халіфа бін Заїда аль-Нахайяна
федеральний суд емірата Шарджа першої інстанції
Номер справи: 9882 / 2016, карна.
На відкритому засіданні, проведеному 03 листопада 2016 року у федеральному суді першої інстанції емірата Шарджа – третій карний округ емірата Шарджа,
під головуванням судді Хамда аль-Хусні
за участю прокурора Абдули аль-Хумейді
та секретаря Абу-Бакра аль-Канді
прокуратура висунула обвинувачення обвинуваченому Сергію Іващенко, громадянину України, у тому, що він 01 вересня 2016 года, знаходячись у районі Шарджа, злонавмисно видав чек на користь компанії «Chelsea Worldwide Trading Incorporation», який долучено до материалів справи, виписаний від Національного Банку Об’єднаних Арабських Еміратів в Дубаї на суму в 9125000 дирхамів (прим. за курсом: 2463750 USD), на якому не виявилося достатніх грошових коштів, яких можна оготівкувати.
прокуратура запросила застосувати щодо обвинуваченого покарання, передбачене статтею 401 Федерального Карного Кодексу ОАЕ № 3 від 1987 року з поправками, а також статтею 643 Закону про Комерційні Правочини № 18 від 1993 року
Суд ознайомившись з матеріалами справи і вислухавши дебати сторін, встановив, що згідно з матеріалами справи і фактами, встановленими під час слідства, потерпілий Леонід Чистяков, який є представником компанії «Chelsea Worldwide Trading Incorporation», звернувся до поліції із заявою про те, що обвинувачений видав йому зазначений чек, але коли він приніс чек у банк, банк не прийняв чек по причині відсутності достатніх грошових коштів на рахунку чека, зазначених на чеку.
Суд, як зазначено у протоколах засідань, допитав обвинуваченого, доставленого зі слідчого ізолятору, з приводу висунутого проти нього обвинувачення, пред’явивши йому зазначений чек, та обвинувачений свою вину визнав, заявивши, що чек видав він, і підпис на чеку належить йому, а чек було передано в Дубаї у присутності свідки, яка є дружиною потерпілого, але не може прибути до Суду, а також заявив, що цей чек є гарантійним чеком.
На засідання Суду від 23 жовтня 2016 року прибув перший свідок Юрій Малинка, який заявив, що він знаходився разом з обвинуваченим в Дубаї у торгівельному центрі «Mall of the Emirates», і що обвинувачений передав потерпілому чек, підписавши його без зазначення на ньому суми, але він не знає номер чеку та від якого банку був той чек, додавши, що це був гарантійний чек на квартиру, і що в нього немає контракту.
Також до Суду прибув свідок Абдель Рашид Дуф, який заявив, що йому відомо про існування коммерційних відносин між потерпілим і обвинуваченим, і що обвинувачений передав потерпілому чек у якості гарантійного чеку, і більше він про цей чек нічого не знає.
Прокуратура запросила покарати обвинуваченого згідно з матеріалами справи.
Суд постановив перенести слухання на сьогоднішній день.
Суд, зваживши факти, встановлені під час судового розгляду, на підставі поправки № 300 закону № 22, прийнятій на засіданні від 19 травня 2001 року, додержуючись процесуальних норм, передбачених законодавством Об’єднаних Арабських Еміратів, спираючись на зізнання обвинуваченого та показання потерпілого, доходить висновку, що обвинувачений підписав та видав зазначений чек потерпілому, чим скоїв злочин, передбачений статтею 401 Федерального Карного Кодексу Об’єднаних Арабських Еміратів № 3 від 1987 року з поправками, а також статті 643 Закону про Коммерційні Правочини № 18 від 1993 року, та на підставі статті 212 КПК ОАЕ
постановляє:
визнати обвинуваченого винним у скоєнні злочину згідно з висунутим проти нього обвинуваченням та призначити покарання у вигляді позбавлення волі строком на один рік.
Вирок винесено від імені Голови Держави (нехай береже його Аллах) та було оголошено публічно.
Суддя: Хамд Абдулла аль-Хусні

Іващенку в Еміратах дали 1 рік?.: 2 комментария

  1. Кшиштоф Пшиштица 17.01.2017 at 17:01

    Интересно, сколько бы ему дал этот суд, если бы он натворил в эмирате Шарджа столько же, сколько он натворил в Василькове? Да, там вам не украинские суды — там никакая лакуша с партнерами не поможет и не отмажет...

  2. Джек Горобець 19.01.2017 at 13:25

    Падло пограбувало місто, а зараз купує квартири по Дубаям за 2,5 млн. долларів, а його недобиті виродки лакуши і крикуши до сих пір обкрадають васильківців, штампуючи липові документи. Не здивуюсь, якщо найближчим часом їм почнуть рихтувати їх хитрови...бані адвокатські шпаківні не в юридичній площині, а згідно норм звичаєвого права!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.