Іващенко захищається в суді

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Засоби масової інформації, поширюючи  відомості про порушення кримінальної справи відносно Васильківського міського голови С.Іващенка, та одного з депутатів Васильківської міської ради В.Савчука, говорять про те, що, начебто,  на слідство чиниться тиск з метою спростувати звинувачення проти Іващенка уже на стадії проведення слідчих дій.

Про це свідчить той факт, що депутатом Васильківської міської ради від Нашої України Мартинюком подано позов на користь С.Іващенка до Печерського райсуду. Як показує досвід, по кримінальним справам такого штибу питання «вирішуються» за дуже великі гроші.

Для реалізації цього плану оточенню Іващенка залишилось «умовити» фігуранта по цій справі І.Денисенка відмовитися від своїх свідчень, які він давав слідству відносно Іващенка. Чи здійсниться їхній план поживемо-побачимо.

Закликаємо всіх мешканців, кому не байдужа доля міста Василькова, підтримати Ігоря Денисенка в його боротьбі проти злочинної влади, та бажаємо йому мужності та стійкості.

Іващенко захищається в суді: 2 комментария

  1. Сергей 06.02.2012 at 12:23

    Если подали в суд значит уже все решено и дело закроют,просто схемы другой нет.Ведь неможет же обласной прокурор сейчас сказать я ошибочно открыл дело,значит нужно через суд.

  2. мешканець в/м 11 25.02.2012 at 16:39

    Что же было 24 февраля 2012 г. кто с кем встречался возле Печерского райсуда? Интересно...или суд перенесли на другое число? Дело закрыли?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.