Іващенко відбирає партійний офіс районної організації «Партії регіонів»

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

На минулій сесії Васильківської міської ради, яка відбулася у п’ятницю 01.06.2012, Іващенко без попереднього обговорення та без підготованого проекту рішення «протягнув» питання про дострокове припинення договору оренди районною організацією «Партії регіонів» офісного приміщення у кінотеатрі «Дружба».
Те, що Іващенко, висуванець від «Партії регіонів» поступив таким чином, у Василькові сьогодні нікого не дивує. Бо після виборів, результати яких були сфальшовані на користь екстремістських та опозиційних до нинішньої влади сил, керівні посади у міській раді та міськвиконкомі здобули такі одіозні особи, як Мосійчук, Бевз, Савчук, Дармостук, Мартинюк, Крикунов та інші представники партій «За Україну!», «Промисловців і підприємців Київської області». Дивіться таблицю порівняння фактичних результатів місцевих виборів 31.10.2010 і сфальшованих ТВК після «повторного перерахунку».

Голосування про припинення дії договору оренди приміщення офісу Васильківської районної організації «Партії регіонів».

Іващенко відбирає партійний офіс районної організації «Партії регіонів»: 4 комментария

 1. Небайдужий 07.06.2012 at 10:19

  Іващенко «молодець», всіх кинув! І Присяжнюка, і Мазепу, і Сабадаша.

 2. Сергийко 07.06.2012 at 20:54

  Та молодець, молодець! Зате то й же голова зробив подарунок місцевому осередку ПР — нещодавно за допомогою міських депутатів було організовано чергове комунальне підприємство — якесь там по «Васильків -тіпа- комунікації» Йому скоренько надали помешкання на Шевченко 46 за кошти громади, призначили директора з незрозумілою але бачиться немаленькою зарплатнею знову ж таки за кошти бюджета міста, невідомий і штат цього «сервіса», де буде брати техніку та чим заробляти на користь громаді. Але відомо нам одне — то чим буде займатися!, — бо директором цього незрозумілого , але дорогого для громади новодэла зробили такого собі відомого в вузьких колах Саламатова Андрія( з тінню Миши Пекарського за плечима) Так що треба готуватися до того , що в довгий перелік проблем міста на котрі не вистачає грошей добавляться нові позиції — цьому тандему старання не займати!

 3. Илья 08.06.2012 at 09:15

  Видно в бюджете есть лишние деньги! Только не понятно, почему не платят вовремя бюджетникам з\плату,почему долги за вывоз мусора,почему дороги не ремонтируются,и в это же время по мил, с бюджета на м\пласт, конструкции в ДК и на создание под выборы, используя бюджет, «Комуникации...» под МЕРА с з\п Саламатову и Пекарскому!

 4. Небайдужий 08.06.2012 at 14:54

  Їм не потрібні ні вчителі, ні лікарі!

  Їм потрібно звільнити кінотеатр «Дружба», та швиденько його продати.(останнє майно, що залишилося у громади)

  Бо потрібно закривати кримінальні справи, та утримувати фашистів які знаходяться в тюрмі.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.