Іващенко і Мосійчук почали інформаційну війну проти братів Мазеп

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Декілька тижнів тому один із підручних Іващенка розмістив в місцевій інтернет-мережі опус Мосійчука під заголовком: «Боротьба нанайських хлопчиків, або хто стане нардепом від Васильківщини».
Тоді ми не звернули на нього увагу. І не звернули б сьогодні, якби ці «фантазії» автора не були оприлюднені в підконтрольній Іващенку газеті «Тисячолітній Васильків».
Подаємо дві цитати із статті Мосійчука:

“Як стало відомо з компетентних джерел в провладній партії, кандидатом в народні депутати від Партії Регіонів по мажоритарному округу, в який входить Васильківщина, буде висунуто героя України, народного депутата України Тетяну Володимирівну Засуху. Мабуть цей вибір регіоналів можна пояснити тим, що Тетяна Володимирівна давно і плідно, ще з часів президентства Л. Кучми, співпрацювала, а пізніше і стала членом нинішньої правлячої партії…”

“Усвідомивши, що конкуренцію з Т.В. Засухою за право бути висунутим на вибори до Верховної ради від Партії Регіонів родина Мазеп програє, вони кинулись за підтримкою до опозиціонерів…”

Ці цитати — суть статті. Все інше відверті дурниці, плід хворобливої уяви автора. Ми переконані в тому, що поява і передрук в контрольованій Іващенком газеті «ізмишлєній» Мосійчука викликані нічим іншим,  як нестримним бажанням підозрюваного в скоєні злочину бізнес-мера в будь-який спосіб заручитися підтримкою Тетяни Засухи.
Чи буде Засуха надавати підтримку людині, щодо якої порушена кримінальна справа за службові зловживання; людині, яка причетна до масового оформлення земельних ділянок на підставних осіб (по даному факту також порушена кримінальна справа); людині, яка довела місто до системної кризи; людині яка не користується ні найменшою повагою мешканців міста Василькова – ми не знаємо?! Може Засуха забуде ту жорстку обструкцію, яку влаштувало їй найближче оточення Іващенка на одній із сесій міськради. Врешті решт – це особиста справа Тетяни Володимирівни. Що з цього вийде – поживемо, побачимо!

Зліва направо: Ігор Мосійчук, Сергій Іващенко, Тетяна Засуха, Сергій Мазепа

Ще декілька слів про інші аспекти статті. Теза Мосійчука, якщо Мазепи не підтримують Іващенка, значить вони готові жертвувати репутацією «Партії регіонів», і, взагалі вони з опозицією – є цинічною демагогією, розрахованою на «дурників». У місті немає політичної сили, громадської організації чи особи, які більше ніж Іващенко скомпроментували Партію влади, Партію Президента.
Теза Мосійчука – хто проти Іващенка, той проти громади – та ж сама демагогія. Сьогодні, насправді, все навпаки. Хто проти Іващенка – той за громаду!
І на закінчення декілька слів про вищі шанси Засухи бути висунутою кандидатом в депутати Верховної ради України по мажоритарному округу. Очевидно, в Партії регіонів добре розуміють, що Тетяна Володимирівна сьогодні не є тією особою, якій віддасть свої голоси необхідна для перемоги кількість виборців м.Василькова та Васильківського району.

Ridmisto.com.ua

Іващенко і Мосійчук почали інформаційну війну проти братів Мазеп: 1 комментарий

  1. Сергийко 26.04.2012 at 10:26

    Сидячи в СІЗО Мосєйчук якраз кожен день і спілкується з «компетентними джерелами» — співкамерниками.

    А його потуги на якесь повернення до політичної діяльності вже занадто пізні — треба було раніше головою не трясти , а думати.

    Так що ми, васильківці, кажемо тобі , лубенський пройдисвіт, поки що не ПРОЩАЙ — а до побачення, і побачимось років через 3-4 а мо і більше, щоб за борги спросити !!!!!!!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.