Іващенко апелює, Савчук в цейтноті!

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні 17 квітня в Апеляційному суді м.Києва о 9.40 відбулося судове засідання за поданням захисників міського голови Іващенка С.Г. В’ячеслава Мартинюка та Вадима Золотухіна на оскарження рішення Печерського районного у м.Києві суду, який відхилив скаргу зазначених захисників по відкриттю кримінальної справи проти Іващенка та депутата Васильківської міськради В’ячеслава Савчука по факту вимагання хабара в 190 тисяч гривень від місцевого підприємця, зловживаючи посадовим становищем за вирішення питання по оренді земельної ділянки.
Як ми вже повідомляли раніше, Іващенко подавав скаргув до Печерського районного в м.Києві суду через свого адвоката – депутата Васильківської міської ради В'ячеслава Мартинюка, але останнього Печерський суд відсторонив від захисту, оскільки сам Мартинюк проходить по цій справі як свідок. Інший фігурант справи про вимагання хабара депутат Васильківської міської ради В’ячеслав Савчук, якого звинувачують у тому, що він через підконтрольну йому особу на ім’я Олександр у приміщенні власної торгової точки у м.Васильків отримав готівкові кошти у розмірі 50 тисяч гривень, що було зафіксовано працівниками правоохоронних органів, скарг до судів нижчої інстанції не подавав, а на засідання Печерського суду, яке відбулося 14 квітня не з’явився.

Адвокат депутата Васильківської міськради В'ячеслава Савчука, Микола Неділько

Тим не менше, сьогодні Савчук був в Апеляційному суді м.Києва у супроводі адвоката Миколи Неділька, відомого правозахисника, якого вся Україна знає, як адвоката майора Мельниченка у резонансній «справі Гонгадзе». Пан Савчук і його адвокат просилися долучитися до справи про хабар, але суддя Апаляційного суду Тетяна Фрич, яка розглядала справу Юлії Тимошенко, відмовила захисту у долученні і порекомендувала В’ячеславу Савчуку звертатися для початку в суд нижчої інстанції, оскільки за незрозумілих осбставин Савчук раніше ігнорував оскарження справи, у якій перш за все зацікавленим був саме він.
На разі всі матеріали справи про хабар у 190 тися гривень знаходяться у Апеляційному суді і доопрацьовуються, в зв'язку з чим наступне засідання відбудеться у вівторок 24 квітня.

Іващенко апелює, Савчук в цейтноті!: 1 комментарий

  1. Каналья 18.04.2012 at 13:14

    Иващенко пообещал Савчуку, что все сам порешает, а по сути кинул его, когда прикрывал себя любимого в Печерском суде. Теперь Слава вынужден нанимать дорогих адвокатов и строить защиту отдельно от Иващенко.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.