Іващенка затримали?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

14522840_1110844085659024_8440007584075330019_nЗа деякою інформацією, колишнього міського голову Василькова Сергія Іващенка затримали правоохоронні органи однієї з арабських країн. Наразі встановлюємо достовірність інформації та деталі затримання, якщо таке було...

За інформацією Народного депутата України  Ігоря Володимировича Мосійчука розміщеної в соц. мережах:

Я дійсно вчора вилетів з Жулян в Арабські Емірати. Летів звичайним економ-класом. Перед цим отримав звичайну туристичну візу. Дипломатичний паспорт на прикордонному контролі дійсно пред'являв бо по звичайному закордонному паспорту через схуднення мене не могли ідентифікувати.

Тепер про причину мого термінового відльоту в Арабські Емірати під час пленарного засідання парламента. Я не на відпочинку!!! Справа в тому, що минулої п'ятниці в Еміраті Шарджа підставили і арештували мого товариша. Громадянина України кинули у в'язницю Шарджа. В свій час саме ця людина допомагала мені та моїй родині в часі мого 2,5 річного ув'язнення у справі так званих «Васильківських терористів». Зараз він хворий (теж переніс хірургічну операцію на шлунку) в арабській в'язниці а на волі його чекає дружина з трьома дітьми (найменшому немає місяця).

Я не міг не поїхати на допомогу. Зараз знаходжуся разом з українським консулом під тюрмою Шарджа. Подробиці розповім після повернення і обов'язково прозвітую про витрати.

Продовження:

Продовжую працювати в Арабських Еміратах по визволенню з ув'язнення свого давнього товариша, якого підставили і запроторили до в'язниці в ОАЕ з метою відібрати підприємство в Україні. Ця людина допомагала мені та моїй родині в часі мого 2,5 річного ув'язнення у справі так званих «Васильківських терористів». Я не міг проявити невдячність і кинути цю людину в тюрмі тим паче, що він нещодавно переніс складну хірургічну операцію на шлунку та має трьох дітей, з яких найменшому немає і місяця.

Прибув сюди виручати друга, а знайшов проблеми державного рівня, щодо захисту прав наших громадян за кордоном, адже не один мій товариш втрапляє в неприємності за межами нашої держави. Дякуючи енергійності нашого українського посла і консула в ОАЕ, захист наших громадян, які тут втрапляють в халепу, на більш високому рівні чим громадян інших країн колишнього СССР.

Наразі вже побував у в'язниці Шарджа, бачив свого ув'язненого товариша і передав йому ліки. Наразі спілкуюся з місцевими адвокатами...

Тут дехто розповсюджує неправдиву інформацію, що вчора під час мого вильоту в Дубай я проходив кордон по дипломатичному паспорту і летів бізнес-класом за, що заплатив 126 000 гривен. Це підла брехня!  Правда переможе!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.