Івану Корчинському щось пообіцяли?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Присутні на останній сесії міської ради звернути увагу на те, що представник ВО «Свобода» І.Корчинський голосує синхронно з депутатською «групою Іващенка» за рішення, які, на нашу думку, можуть носити корупційний характер. Підтвердженням цього може бути порушена процедура розгляду питань у раді. Зокрема він голосував за рішення, проекти яких вносилися «з голосу» в ході сесії головою земельної комісії В.Мартинюком. Всі вже давно звикли, що інший представник ВО «Свобода» Тарас Шевченко постійно голосував з «групою Іващенка», а можливо входить до цієї групи.
Цікаво чи відреагує керівництво цієї політсили на таку позицію своїх депутатів у Васильківській міській раді?

Івану Корчинському щось пообіцяли?.: 4 комментария

 1. Сергійко 25.12.2012 at 16:18

  А чим йому ще жити? як не з «договірних» грошей...

  Бімери Х-5 з зарплатні не купиш

 2. admin 25.12.2012 at 16:26

  www.youtube.com/watch?v=FFSEHpod51I Корчинский иКомпани...

 3. мешканець в/м 11 25.12.2012 at 19:52

  Прохання до адміна надрукувати прізвища депутатів «группи Іващенка», населення повинно знати хто входить до провладної групи. Те що голосували не пакетом це дуже великий плюс!!! І викласти на сайті рішення місьвиконкому про забезпечення населення щодо відкритих дверей магазинів, кафе і т.д. стосовно відвідування в їх приміщеннях туалетів, за ініціативою ВО «Свобода».

 4. Небайдужий 27.12.2012 at 10:28

  Дивився відео-ролик на Васильків-інфо, який виклав Кукусік, так Корчинський не такий простий як здається! А список дуже простий: (прихлебателі Іващенка) в першу чергу — Скиба, Нередько, Сергеєв, Гуреєв, Агєєв, Бурсова, Мартинюк (це головні діячі Іващенківської гвардії.)

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.