Ісмайлова зняли. Хто наступний? (ОНОВЛЕНО)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Як нам щойно стало відомо, сьогодні міський голова м. Василькова С. Іващенко звільнив директора КП УЖКГ Дениса Ісмайлова. На нашу думку ця подія безпосередньо пов'язана з нещодавнім скандалом, викликаним подіями на васильківському сміттєзвалищі. Нагадаємо, що співробітник КП УЖКГ в ніч з 4 на 5 листопада скидав сміття на закрите обласною владою сміттєзвалище. За швидкої реакції громадськості ця подія набула розголосу і стала відомою в області. Вірогідно, Іващенко, звільняючи Ісмайлова, намагається уникнути відповідальності за реінкарнацію звалища перед обласним керівництвом.

Не менш цікавим є призначення на звільнену Ісмайловим посаду. За нашими даними Іващенко відновив на цій посаді Ігоря Ларіна — фігуранта клептоманського скандалу, про який ми писали раніше. Очевидно, що Ларіна та Іващенка пов'язують більш тісні стосунки, ніж просто службові. Адже чим можна пояснити такі преференції для Ларіна, як його призначення на роботу, в якій ця людина абсолютно не компетентна або ж надання одного з приміщень будинку культури в довготривалу оренду строком на 49 років!!!(до речі, за одне з орендованих приміщень клуб «Марс», керівником якого є Ларін, взагалі не сплачує до міського бюджету...).

Як нам стало відомо, скликану губернатором Присяжнюком нараду з приводу чергового сміттєвого скандалу Іващенко проігнорував.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.