Інтерв'ю з П.Легачевим

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Р.М. — Павле Константиновичу, чому Ви вирішили балотуватися на посаду міського голови Василькова?
DSC_1532_
— Я вважаю за необхідне зламати стереотип про те, що містом має керувати заангажований політик, кум, сват, брат… який прикривається чужими статками та вирішує проблеми не простих містян, а своїх покровителів.
Моє бажання дати Василькову поштовх до розвитку. Для цього я виконаю всі пункти моєї передвиборчої програми, адже я не даю пустих обіцянь! Я доведу, що молода людина зможе керувати містом, бути господарником та задовольняти потреби всіх соціальних категорій. А також не допущу до влади тих, хто прикриваючись ім’ям громади нехтує проблемами цієї громади і намагається у будь-який спосіб пробитися до влади.

 
Р.М. — Є чутки про те, що Ваші дії на благо міста – це передвиборчий піар.

 

 

 

 

 

 

 
— По-перше, хотів би зазначити, що в моєму розумінні передвиборчий піар це реклама себе за рахунок приниження дій інших кандидатів на посаду міського голови. Особисто для мене неприйнятний таких спосіб!
В моїй програмі чітко визначені подальші кроки: розбудова міста; нові робочі місця; гідне забезпечення людей похилого віку; розвиток спорту, пропаганда здоров’я та орієнтація на наше майбутнє – наших дітей. Мені довелось побувати у багатьох європейських країнах, також у США та в Канаді. Там я здобув досвід, вивчав побут та звичаї людей. Васильків має відповідати статусу європейського сучасного міста.
Я відвідавусі, без винятку, школи та спортивні гуртки Василькова, спілкувався із їх керівництвом. Споруди напівзруйновані, протікає дах, спортивні та дитячі майданчики всього міста дуже застарілі, деякі просто небезпечні для дітей. Така ж ситуація із дитячими садками. Необхідно також вирішувати проблему із неякісним харчування в дитячих установах, знаю що подекуди навіть затримують поставку їжі. Молоді матусі бажають відновлення молочних кухонь.
У Василькові мешкають діти-інваліди, для яких давно планувалося відкрити реабілітаційний центр. Ми маємо зважати і вирішувати проблеми соціально незахищених категорій!
Багато років політикани лише дають пусті обіцянки і не вживають нагальних дій. Жителі Василькова зневірилися, кожен вирішує проблеми самотужки, дбає про свою сім’ю, свій дім, своє місто!
Саме це спонукало мене прийняти участь в турнірі по дзюдо, та організувати футбольне змагання.
20140517_163446
17 травня пройшло під гаслом спорту у Василькові. Молоді спортсмени по дзюдо за результатам турніру були нагородженні пам’ятними медалями. А на стадіоні Кристал всі бажаючі змогли спостерігати напружений матч між футболістами Василькова та майстрами Українського хокею, який закінчився із дружнім рахунком 2:2. Після того учасники порадували вболівальників серією післяматчевих пенальті, а також провели майстер-клас та веселі конкурси. На меті було ознайомити дітей та усіх охочих із таким видом спорту, як хокей.
У моїх планах на цей рік збудувати якісну льодову арену, яка стане не тільки місцем відпочинку містян, а й буде суттєвим капіталовкладенням в бюджет Василькова. Ми створимо дитячо-юнацьку спортивну школу, яка згодом стане колискою вихованців олімпійського резерву. Професійні та аматорські команди зможуть піднести фінансовий рівень міста та його імідж в цілому.
У Василькові гостро стоїть питання кількості безпритульних тварин. Тому було прийнято рішення невідкладно починати заходи по їх стерилізації. Спеціалісти із волонтерської ветеринарної служби оцінили ситуацію і завірили, що за півроку 95% тварин можна вакцинувати та стерилізувати. Перші собаки після тижня маніпуляцій повернуться уже в неділю 25 травня. Такі профілактичні заходи забезпечать не тільки покращення зовнішнього вигляду міста, а й насамперед санітарно-епідеміологічну ситуацію.

 
Р.М. — Яке Ваше ставлення до того, що Вас називають «новим обличчям»Василькова?
20140517_180547
— Так, для багатьох я нова людина, але знаю це місто з 18-ти років. З 2002 по 2004 рік проходив службу увійськовій частині А2860, яка розташована у Васильківському районі, мені тоді було двадцять. Свої юнацькі роки я провів саме тут у Василькові, де живуть мої друзі та знайомі. Це не байдуже мені місто. Васильківці дуже комунікабельні та завжди допомагають тому хто потребує цієї допомоги. Останні три роки виборював справедливість та боровся із свавіллям місцевих органів влади. Я довів, що закон — перед усім та одержав перемогу у всіх інстанціях.

 
Р.М. — Павле, як Ви оцінюєте свої шанси на перемогу?

 
— Розумію, що для своїх опонентів я став як «кістка в горлі», адже ніхто не звик до дієвих заходів, до виконання обіцянок! Василькову необхідна нова людина, свіжа енергія, омолодження, інноваційні фінансові потоки, виконання зобов’язань та рішучі дії. Необхідно вшановувати і вирішувати проблеми пенсіонерів, інвалідів, одиноких матерів;розвивати спорт та юнацтво; налагодити інфраструктуру; відновити споруди та будівлі; заохочувати інвестиції тим самим створювати нові робочі місця та наповнювати бюджет – і я це зроблю. Досить тупцювати на місті і дивитися в минуле. Саме час звернутися обличчям до майбутнього.

Інтерв'ю з П.Легачевим: 1 комментарий

  1. Максим 23.05.2014 at 09:42

    Я буду голосовать за Легачева П., уверен что он за год успеет сделать многое для города, а далее будет видно.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.