Інформація від Сергія Свічинського...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Ось такий асфальт поклали по вул. Преображенській у Василькові ! Немає цензурних слів, щоб описати це. Майже півроку звернень, переговорів, притягнення до адміністративної відповідальності посадових осіб, — нарешті міська рада виділила майже півтора мільйони на капітальний ремонт вулиці Преображенській. Потім експертиза проектної документації. Перероблення документації, знову експертиза. Нарешті розпочали роботи. Зрізали старий асфальт і покинули на два тижні. Мабуть чекали на дощ. Вчора почали укладати асфальт. Дуже неякісно, новий асфальт вже з вибоїнами, до бордюрних каменів не прилягає на півметра, пітляє з сторони в сторону. Там де зрізали старий асфальт — новий не охоплює всю дорогу. Проект містив ремонт тротуарів. За словами директора КП ККП тротуари робити не будуть. Не можна без болю дивитися на цей «ремонт» ! Цей асфальт не переживе зиму. Пвітора мільйона бюджетних коштів буде витрачено даремно ! Закликаю міського голову Володимир Сабадаш особисто проінспектувати виконані роботи і зробити висновки щодо якості проведення робіт. І, можливо, провести кадрові зміни в керівництві КП «ККП м.Василькова»!

Шановний Анатолію Павловичу !

Маю що запропонувати для публікації на Вашому сайті.

Матеріал викладений на моїй сторінці у фейсбуці за посиланнямwww.facebook.com/permalin...=100007077798113

Буду вдячний за публікацію цього матеріалу на Вашому сайті.

Сайт ridmisto.com.ua — це ж незалежний, неупереджений засіб масової інформації від ГО «Рідне місто», яке дбає за добробут міста Васильків, я не помиляюсь ?

Інформація від Сергія Свічинського...: 2 комментария

 1. admin 16.11.2017 at 15:17

  Сергію Свічинському — чи наш сайт незалежний, чи неупереджений, судити нашим користувачам.

  До речі, обсяг інформації від них, яку ми оприлюднюємо, співставний з обсягом нашої власної. Так, з дня заснування сайту «ridmisto» ми маємо 10 855 коментарів до наших 2804 записів.

  Причому кількість заблокованих коментарів складає менше як пів-відсотка, та й то по причині, дуже делікатно кажучи, некоректного змісту та вживання нецензурної лексики.

  Звичайно, ми маємо свою точку зору на події чи процеси, які відбуваються в суспільно — політичному житті нашого міста. Зокрема на те, що відбувається у міській раді.

  І накінець. Оскільки на нашому сайті нещодавно велася дискусія щодо діяльності у раді депутата вашої фракції Н. Мурашко, підтверджуємо свою позицію з цього питання та вважаємо її незалежною та неупередженою. А саме — місце в земельній комісії мав би зайняти замість неї інший представник Вашої фракції, а найкраще — Ви особисто...

 2. Андрій Каденко 16.11.2017 at 18:05

  «… Благодеяние же следует вершить постепенно, чтобы люди лучше почувствовали их.» Никколо Макиавели «Государь»...

  Тобто, чим довше та зневажливіше чиновник ігнорує потреби людей, тим більшою є їх вдячність, коли їх потреби нарешті задоволені «чтобы люди лучше почуствовали их».

  А, нарешті отримавши «Благодеяние», перша думка людей: «Слава Богу хоч так, і саме нам, а не комусь іншому!».

  Якщо хтось виступає з претензіями, більшість лудей починають травити його за те, що йому невгодиш: небуло асфальту — погано, поклали асфальт — погано.

  При цьому цими людьми навіть вітається, коли чиновник може отримати певні бонуси чи вигоду за надане людям благо, бо вони (люди) для цього самі нічого не робили і гроші з карману не давали. Тобто людей чисто формально хвилює хто та скільки отримав винагороди за своє Благодєяниє.

  І саме головне, чиновник/депутат знають, що при нагоді за своє Благодєяниє з людей здеруть набагато більше, а ні ж ті отримали.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.