І.Мосійчук про скандал у Васильківській міській раді...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

ПРО ТЕ ЯК ДЕПУТАТИ МІНЯЮТЬ ЧЕСТЬ І ГІДНІСТЬ НА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ. Сьогодні відбулося чергове пленарне сесійне засідання Васильківської міської ради на якому, як я вчора і прогнозував вибухнув величезний скандал пов’язаний з виділенням земельної ділянки донці депутата Васильківської міськради від УКРОПу Наталії Мурашко, яка вже раніше була виділена родині мого покійного товариша, теж депутата Васильківської міськради від УКРОПу, Олексія Шекери.

На цій сесії, за пропозицією депутата від Радикальної партії Олег Ляшко, Валера Кацара, питання про виділення цієї земельної ділянки Мурашко було поставлено на повторне голосування. Депутати не підтримали цю пропозицію, і залишили земельну ділянку за родиною своєї колеги Мурашко.

В той же час, Васильківський міський голова Володимир Сабадаш переконав присутню на сесії маму Олексія Шекери, що особисто вирішить це питання і земельні ділянки не будуть накладатись одна на одну.

На моє тверде переконання, в діях пані Мурашко чітко проглядаються ознаки корупційного злочину, у зв’язку з чим, як народний депутат, готує звернення до правоохоронних органів. Цим голосуванням депутати міської ради продемонстрували кругову поруку замішану на відсутності честі і совісті. Я не знаю як буде вирішуватись це питання в подальшому, але особисто для мене всі, хто проголосував за це корупційне питання, переступили межу людяності, і їм давно час стояти в черзі до прокурора і священника. А меру Василькова В. Сабадашу, який сьогодні взяв особисту відповідальність, варто теж замислитись над тим, чи варто покривати корупцію своїх підлеглих і колег, адже якщо почне руйнуватись ця корупційна піраміда то в першу чергу під своїми уламками вона поховає його.

P.S. Схоже всі хто не голосував за перегляд цього скандального питання кінцево втратили честь совість! До речі логіку депутата Кацари який подав заяву на переголосування і сам за це не голосував пояснити не можливо!

І.Мосійчук про скандал у Васильківській міській раді...: 10 комментариев

 1. Виборець 04.10.2017 at 22:43

  Мер взяв на себе зобов'язання зробити те, що мали б зробити Укроповці на чолі з Свічинським та Нередьком ще рік потому. А в них ще хватає совісті щось пояснювати на ФБ та виправдовуватися.Сабадаш В.І. просто спас їх від людського призирства.

 2. admin 05.10.2017 at 10:57

  Виборцю — на нашу думку, підстави для скандалу були закладені далеко до останніх подій у раді. Маємо на увазі те, що допомогти Шекері в той час вирішили двома земельними ділянками, тобто за рахунок громади, а сьогодні дехто піариться на цьому, подаючи це як особисту «благодійність». Цей «дехто» досить не бідний і міг допомогти Олексію власними грошима...

 3. Клоун-деклараст 05.10.2017 at 12:02

  Дуже цікаво читати коментар людини, яка разом з Іващенком і крикуновим грабували місто та його мешканців. Зараз грабує державу на вищому рівні з купкою недобитків падальщиків. Сподіваюся, що дуже скоро ви не з телеекранів будете розвішувати локшину на вуха українців, а українці почнуть розвішувати ваші мощі на таких любих вам стовбам і гілякам.

 4. Виборець 05.10.2017 at 20:32

  Адміну, Ви вважаєте ,що захист матері покійного Олексія Шекери це піар??? Як я ненавиджу це слово і навіть не знаю як Вам відповісти на Вашу думку. Навіть якщо ці ділянки були виділені за рахунок громади, як Ви кажете, то поясніть ЧОМУ і на якій підставі мурашка має право забрати частину його землі??? Тому що вона не оформлена належним чином до цього часу??як прозвучало на цій сесії??? Це не виправдання для сьогоднішніх депутатів, які підтримали мурашки. Багато людей за браком коштів сьогодні не можуть оформити належним чином землю, яка їм виділялася багато років потому, але це не дає морального права нікому відбирали так нахабно як це зробила член земкомісії мурашка. Згадайте випадок 95річної ветерана війни Кузіної, у якої теж було рішення на землю а слончак так само за бабло наклав на її землю іншу ділянку та продав. Але це було при Іващенку а зараз повторюється та сама схема але вже при іншому голові земкомісії.

 5. микола поет 09.10.2017 at 17:48

  клоунада в міській раді або винувата батарейка

  присвячується В.Кацарі

  хоч ріж мене, хоч їж мене — я не голосую,

  лідер фракції сказав — а я не голосую,

  сам заяву написав — знов не голосую.

  Винувата батарейка, ну її до ...

  Мораль сій байки така

  клоун number one ....... ......

 6. Патріот 09.10.2017 at 18:05

  КЛОУНУ -ДЕКЛАРАСТУ, Ви вважаєте, що зараз не грабують??? Якщо тільки одна депутат Мурашко за рік своєї "плідної праці " подала документи на три ділянки, дві з яких затвердили нинішні депутати. Можу собі уявити скільки отримали землі такі як Омельченко, Сергієнко С. Гладкова, Лущик Л. , у яких на фейсі написано : без користі не голосую.

 7. Павел 09.10.2017 at 22:20

  Классный стих. А кто такой Кацара? И какова роль его в комментариях Мосейчука?

 8. Депутат 09.10.2017 at 22:31

  Патріоту. Додайте до вашого списку Коваленка Юрка, який зі Слончаком по місту вишукують людські городи щоб прихватити та продати. СВОБОДА + БАТЬКІВЩИНА = ЛЮБОВ до збагачення!!

 9. Виборець 12.10.2017 at 22:10

  Кацара В. балотувався на виборах від Радикальної партії О.Ляшка та пройшов по списку цієї партії. Але як показує час Кацарі до Радикалів, як до неба рачки. Мало того ,що він не поділяє погляди цієї партії, він на сесіях дуже дивно поводить себе, голосуючи зовсім не так, як вирішує їх фракція. Це наводить на думку, що або продався з патрохами або хракціїї Радикальної партії НЕ існує в нашій Раді. Як кажуть : лебідь рак та щучка

 10. Калач 13.10.2017 at 21:08

  Повністю згоден з депутаткою Омельченко. Вона вся в піарі, і все їй до потреби, кругом носа треба всунуть, себе в красі показати,а тут якийсь Кацара зі своїм Я, портить і дуже часто весь імідж атаманши радікалів. Кацара, пора і честь знати. Бо Омельченко авторитет втрачаєі дуже бистро. Ще один такий викідон і останетьсч Тетяна не при ділах в партії Ляшка.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.