«Home video» від Пекарських... (коментар «Гуру» з сайту «Рідне місто»)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

«Home video» від Пекарських. Вже давно сміється весь Васильків з нашого телебачення часів СССР, над дурними коментарями та не розумними питаннями політично не грамотних людей, які застрягли ще на просторі пострадянського союзу. Чого тільки варта русько-українська мова вчительки баби Люди, яка сама не навчилася говорити державною мовою, а плете за кадром таке, що волосся дибки.

Останнім часом вони ототожнюють себе з Верховним судом, який вершить долю депутатського корпусу, самих депутатів та їх взаємовідносин. Своїми коментарями вбивають клин між міським головою та деякими депутатами, вирішуючи одноособово взаємостосунки останніх.

Загалом їх діяльність нагадує одну древню професію, в якій вони комфортно себе почувають, на жаль тільки міському бюджету це обходиться дорого.

P.s. Коментар нашого користувача «Гуру» до теми «Пекарський розумний, а депутати міськради не дуже»...

«Home video» від Пекарських... (коментар «Гуру» з сайту «Рідне місто»): 2 комментария

  1. Кульчицький 30.05.2018 at 16:41

    О! Палич почав плодити ботів... Значить добре бомбонуло...

  2. admin 31.05.2018 at 10:16

    «Кульчицькому» — у нас більше 10 тис. коментарів, з них заблокованих менше 0,4%. Отже, боти нам не потрібні. Щодо, бомбануло. Скажіть, а яким чином ця проблема стосується мене особисто чи сайту?

    Просто «услужлівиє дуракі» штучно" розмухали конфлікт навколо підпорядкування спортивної школи, винісши його в публічний простір.

    А вас що не дивує знущання над українською мовою людини, яка озвучує відео на «Васильків ТБ», та її «дивні» сентенції, чого не побачиш на жодному каналі...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.