Гурєєв стверджує, що везти сміття на зачинене сміттєзвалище дозволив Присяжнюк. (Оновлено 01.06.2012)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Заступник директора КП "УЖКГ м.Василькова", Володимир Гурєєв

Широкого розголосу в Київській ОДА набув інцидент з проблемою утилізації і вивозу сміття з вулиць міста Василькова.
Нагадаємо, що минулої п’ятниці 25 травня, дякуючи мешканцям прилеглих до зачиненого Васильківського комунального сміттєзвалища вулиць вдалося зафіксувати несанкціонований викид 6-ти транспортних засобів зі сміттям. Ще два сміттєвози та трактор зі сміттям вдалося зупинити на під’їзді до сміттєзвалища.
За твердженням заступника директора КП «УЖКГ м.Василькова», пана Гурєєва В.В. таку вказівку дав голова КОДА Присяжнюк А.Й... Однак жодних документальних підтверджень цьому надано не було, мовляв мер Василькова в телефонній розмові з губернатором Київщини отримав дозвіл про вивіз сміття на заборонене сміттєзвалище, мотивуючи це існуючою заборгованністю перед ТОВ «Укрвторенергоресурс» і скрутним фінансовим становищем в Василькові.
Того ж дня, мешканці міста, які неодноразово скаржилися на екологічну катастрофу, що існує в місті через постійні викиди сміття в Ковалівське урочище безпосередньо голові КОДА, телефоном з’ясували, що подібних вказівок Присяжнюк Іващенку не давав.
На разі ТОВ «Укрвторенергоресурс» поновив прийом сміття з Василькова, отримавши відповідні гарантії місцевої влади та КОДА.
Якщо Гурєєв стверджує, що під утилізацію сміття з вулиць міста передбачені бюджетні кошти з центрального бюджету, то резонно задати питання, які ж тоді приорітети має місцева влада, яка витрачає 973 тисячі гривень на ремонт вітражів в Будинку культури, при цьому примудряється залишити вчителів без грошового забезпечення, не виконати розпорядження по двомісячнику благоустрою, не відремонтувати автошляхи та ще й акумулювати велику заборгованість за вивіз сміття???
Прослухати аудіозапис з роз’ясненнями Гурєєва можна ТУТ(17 хвилин).

Оновлено 01.06.2012

Гарантійний лист за підписом Ігора Ларіна, директора КП «УЖКГ м.Василькова», який свідчить про те, що місто заборгувало за вивіз сміття профільному підприємству ТОВ «Укрвторенергоресурс» та зобов'язання погасити борг згідно поданого графіку.

Гурєєв стверджує, що везти сміття на зачинене сміттєзвалище дозволив Присяжнюк. (Оновлено 01.06.2012): 7 комментариев

 1. мешканець в/м 11 29.05.2012 at 02:23

  Саша, мабуть ти б краще вирішив це питання за Гурєєва В. А чи не пора тоді вам помінятися місцями. Місто виграло б від цього. А може це буде стимулювати пана Гурєєва працювати краще? Люди пратять за послуги і будьте ласкаві їх предоставляйте. Не можете вирішити питання — на пенсію.

 2. Сергийко 29.05.2012 at 11:40

  Пора-пора міняти !

  І не тільки Гурєєва!

  Правда наша місцева влада іншої думки — он депутати дозволили їй нову забаганку створити, посадити цю забаганку на бюджет міста та призначити на директора- щас впадете- пана Андрійку Саламатова!Згодився таки прислужник без совісті та гідності — допустили до панського корита підхарчитися, — скоро почне брудом поливати всіх на кого вкажуть його вожді

 3. мешканець в/м 11 30.05.2012 at 18:27

  У Василькові появився новий «ФЛЮГЕР» — Андрійка Саламатов! Співав деферамби одним і паскудив голову міста, а тепер, за цю визначку діяльність здобув милість і випросив посаду. Оце так ! Мабуть з милом чи вазеліном в кармані ходив.

 4. вектор 01.06.2012 at 17:21

  Вот это да!!! НА фоне таких долгов город задыхаеться в вони от не вывезеного мусора ,а Ивашенко по 900.000 тысяч в ДК витражи заказывает на подставные фирмы!!!

 5. Небайдужий 01.06.2012 at 21:31

  Бо ДК керує «вельмишановна» Ларіна, яка знає як поділити 900 тисяч на вітражі і на себе... Вони з Іващенком давно в одній упряжці.

 6. Сергийко 02.06.2012 at 13:39

  Як казав один великий — ,,,гроші це сміття

  А от у нас у Василькові — сміття це гроші (на думку одного малого,,,)

  От і починається бійка за гроші-сміття! З одного боку — завод з технологіями та дозволами, з другого — містечкові мрії про повернення золотого дощу с смітникової хмари купці тіпа хазяїїв міста

  В висновку — а де інтереси громади?

 7. мешканець в/м 11 03.06.2012 at 00:13

  Треба запитати у пана Панджакідзе В.О. він же створив організацію по «Захисту прав споживача». Цікаво послухати звіт по цьому питанню. Як же захищаються інтереси населення в цьому напрямку. Сміття, сміття. скоро мабуть навипередки будуть всі бігти і доказувати хто перший вирішив це питання. Хто не встиг то приєднуйтесь до цьої теми.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.