ГУБИТЕЛІ ДУШ…

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Цього молодого хлопця найняли для розправи над В. Шестаковим. Саме Махаровський Євгеній, мешканець с. Путрівка разом ще з одним нападником 13.07. ц.р. жорстоко побили Волоимира Степановича під час прийому у голови КОДА А. Писяжнюка. В . Шестаков у своїй заяві до міліції написав, що вважає замовником нападу на нього С. Іващенка, а виконавцем І. Мосійчука та деяких членів очолюваної ним організації «Патріот України». Таку версію публічно підтверджує і сам Мосійчук, який заявив, що причиною нападу на Шестакова може бути неповернення боргу, натякаючи таким чином на наявність боргу Шестакова перед Іващенком, а незадовго до цього інциденту сам Іващенко сказав Шестакову буквально слідуюче: «Твій будинок може завалитися…».

Як би там не було, в цій ситуації можна лише поспівчувати Євгену, якого нелюди цинічно використали, та його батькам, які, можливо,  декілька років бачитимуть свого сина тільки у в’язниці.

Історія Євгена Махаровського повинна стати уроком для інших патріотично налаштованих молодих людей, які помилково вважають, що борючись з ворогами Іващенка, вони борються з ворогами держави…

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.