Грушка знову директор...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні нам повідомили, що Грушку, колишнього директора «Тепломережі» ,  Сабов призначив на цю посаду згідно контракту.

За нашою інформацією, звільнений Сабовим з посади директора «Тепломережі» Брік продовжує оскаржувати в судовому порядку своє звільнення. Так, нещодавно апеляційний суд визнав незаконним постанову місцевого суду, якою погодження з радою призначення та звільнення директорів КП визнано необов"язковим...

Грушка знову директор...: 6 комментариев

 1. vnp 11.06.2015 at 10:30

  Трохи не так. як Ви написали.

  Справа № 362/770/15-а

  У Х В А Л А

  02 червня 2015 р. м. Київ

  Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:

  Головуючого судді суддів за участю секретаря позивача представника відповідача особи, яка подала а/с представника особи, яка подала а/с — Скиби О.С. представника особи, яка подала а/с — КП «Васильківтепломережа»Борисюк Л.П., Ключковича В.Ю., Собківа Я.М. Приходько К.М. Чередніченка Р.І. Корчинського Б.І. Бріка В.І. Крикунова О.В. Кашуби Л.Г.

  розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву директора Комунального підприємства «Васильківтепломережа» Чередніченка Романа Івановича про відмову від апеляційної скарги на постанову Васильківського міськрайонного суду Київської області від 31 березня 2015 року у справі за позовом Чередніченка Романа Івановича до Васильківської міської ради Київської області, третя особа: Васильківський міський голова Сабов Сергій Олександрович про визнання незаконним та часткове скасування рішення сорок четвертої сесії Васильківської міської ради шостого скликання від 06.09.2013 № 05.06-44-VI, —

  ВСТАНОВИВ:

  Постановою Васильківського міськрайонного суду Київської області від 31 березня 2015 року позов Чередніченка Р.І. задоволено.

  Визнано недійсним та скасовано п. 1 рішення сорок четвертої сесії шостого скликання Васильківської міської ради № 05.06-44-VI від 06.09.2013 «Про затвердження Статуту Комунального підприємства «Васильківтепломережа» в новій редакції в частині визнання нечинними статей 7.4, 7.5, 7.5.2 нової редакції статуту Комунального підприємства «Васильківтепломережа».

  Представник КП «Васильківтепломережа» Каденко А.С., не погоджуючись з прийнятим рішенням суду, звернувся з апеляційною скаргою, в якій зазначає, що оскаржувана постанова суду не відповідає вимогам матеріального та процесуального права, а саме, судом першої інстанції неповно з'ясовано та не доведено обставини, що мають значення для справи, висновки суду першої інстанції не відповідають обставинам справи, в зв'язку з чим просить скасувати постанову суду та прийняти нове рішення, яким у задоволенні позову відмовити.

  Ухвалами суду від 29 квітня 2015 року було відкрито апеляційне провадження в даній справі та призначено її до апеляційного розгляду у відкритому судовому засіданні на 02 червня 2015 року.

  21.05.2015 через службу діловодства Київського апеляційного адміністративного суду директором КП «Васильківтепломережа» Чередніченком Р.І. подано заяву про відмову від апеляційної скарги КП «Васильківтепломережа».

  Колегія суддів вважає, що зазначена заява підлягає задоволенню, враховуючи наступне.

  Відповідно до ч. 4 ст. 193 КАС України, особа, яка подала апеляційну скаргу, має право протягом усього часу розгляду справи відмовитися від неї повністю або частково. Питання про прийняття відмови від апеляційної скарги і закриття у зв'язку з цим апеляційного провадження вирішується судом апеляційної інстанції, що розглядає справу, в судовому засіданні за участі сторін та інших осіб, які беруть участь у справі. Про прийняття відмови від скарги та закриття у зв'язку з цим апеляційного провадження суд постановляє ухвалу. Повторне апеляційне оскарження рішення, ухвали суду першої інстанції з тих самих підстав не допускається.

  Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду, перевіривши заяву директора КП «Васильківтепломережа» Чередніченка Р.І. про відмову від апеляційної скарги та врахувавши, що ухвала суду першої інстанції була оскаржена Бріком В.І. та секретарем Васильківської міської ради Скибою О.С., а також те, що відсутні заперечення інших осіб, щодо задоволення вищезазначеної заяви, дійшла висновку, що апеляційне провадження по апеляційній скарзі КП «Васильківтепломережа» підлягає закриттю.

  Керуючись ст. ст. 157, 160, 165, 193, 196, 212, 254 КАС України, суд, —

  УХВАЛИВ:

  Заяву директора Комунального підприємства «Васильківтепломережа» Чередніченка Романа Івановича про відмову від апеляційної скарги на постанову Васильківського міськрайонного суду Київської області від 31 березня 2015 року — задовольнити.

  Прийняти відмову Комунального підприємства «Васильківтепломережа» від апеляційної скарги.

  Апеляційне провадження по апеляційній скарзі Комунального підприємства «Васильківтепломережа» на постанову Васильківського міськрайонного суду Київської області від 31 березня 2015 року закрити.

  Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена безпосередньо до Вищого адміністративного суду України в порядок і строки, визначені ст. 212 КАС України.

  Головуючий суддя суддя суддя Л.П. Борисюк В.Ю. Ключкович Я.М. Собків

  • Олег 11.06.2015 at 23:09

   vnp, Вы отстали от жизни. Выложили ухвалу от 02 июня. Но забыли, что 09 июня эта же коллегия судей удовлетворила апелляцию Скибы отменила к чертям решение Васильковского суда по этому же делу. Теперь решение рады опять действует, а по уставу тепломережи директор исключительно при согласовании с Радой.

 2. admin 11.06.2015 at 11:19

  vnp: — дякуємо за уточнення.

 3. Антивирус 11.06.2015 at 11:39

  Не понял! А Грушку на сессии утвердили на руководителя? А то как то непорядок получается. И зачем на 3 года контракт? Осенью выберем нового мэра , может он захочет другого руководителя себе на срок каденции?И снова тягомотина будет с назначениями?

 4. vnp 12.06.2015 at 11:27

  Олег, так в реестре пока нет. У Вас есть? Тогда выложите.

 5. Олег 12.06.2015 at 23:41

  А, чего ее выкладывать. У Сабова спросите и Богдана — кто 09.06. выиграл суд, что судьи огласили. А, в реестре полный текст через пять дней ищите.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.