Грушка розмахує кулаками?

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Як нам повідомили, сьогодні відбувся конфлікт за участю депутата міськради Грушки та одного з керівників ЖЕКу Табейкіна. Дійшло до застосування фізичної сили. В результаті цього — розбитий ніс одного з учасників конфлікту.

 

Грушка розмахує кулаками?: 7 комментариев

 1. Дима 30.04.2015 at 16:00

  Кому разбили нос? Грушке, Табейкину или же случайному прохожему в другом конце города.

 2. Громадянин 30.04.2015 at 18:08

  Возможно, Герасим где-то был не прав.

  Однако, зная Грушку, можно предположить, что своими некорректными, а порой — совсем неадекватными действиями, он мог спровоцировать на конфликт даже памятник Декабристам))) Грушке необходимо серьезно и длительно личиться, иначе его психическая неуравновешенность может принести большие проблемы...

 3. Вдячні слухачі 30.04.2015 at 19:45

  Допи...лась Грушка, тепер ходить з розбитою сливкою. Герасим правильно зробив, оскільки деякі картаві депутати чомусь вирішили, що вони Бога за бороду взяли, бо ходять під «дахом ярославни». Нешанована фізична особа — Грушка систематично на протязі декількох років писала по різним інстанціям на пана Табейкіна наклепницькі вонючки, звинувачуючи останнього в крадіжках буту з підпірної стінки по вулиці Шевченка. Оскільки на безпідставні звинувачення Грушки відповідні органи після пояснень Табейкіна не реагували, то лукава Грушка разом з псом смєрдящим вирішили включити технологію систематичного «смердіння та задрочування», знімаючи наклепницькі відеоальманахи в дворі у Герасима, за що заслужено і отримала по смердючому писку Грушка. Вже давно пора було заткнути рота цьому продажному нуворишу, а то возомнили з себе казна-що.

 4. Олег 30.04.2015 at 22:44

  Грушка писал и говорил разное и про Крикунова и про Брика и про Мосийчука, кстати. Но Грушка старый. И бить старика — пенсионера додумался Табейкин. Палыч, ВЫ много и про многих пишете. Но Вас никто не бьет. Палыч судя из Вашей логики, то можно таким же образом привести к «ответу за базар» Марущака, Харченко, Вас, неплохо было бы поддать Шевченко Виктору Павловичу. Депутат Зинченко тоже старик и много чего говорит на многих. Еще Сира уже в преклонном возрасте. Врядли сможет отпор дать.

  Палыч, я не питаю симпатии к Грушке, но бить стариков это уже апофеоз товарищей из групировки Сабова-Бирюкова-Табейкина. Если не ошибаюсь, их всех связывает членство в Видсичи и плотная спайка с Сабовым?

  Табейкину могу дать один совет — Пойти в больницу, извиниться и оплатить мед препараты. Тогда это можно еще списать на временные эмоции.

  Например Скиба «киборг» с аэропрта, капитан — десантник, но не бьет Марущака или Вас, которые тоже про него говорят того чего не было.

  • Громадянин 30.04.2015 at 23:33

   Не думаю, что Грушка серьезно пострадал в этом «поединке», хотя бы потому, что Герасим весит в 2 раза меньше ))) Полагаю, что надо смотреть в корень конфликта: неуравновешенность, которая порой превращается в безумие, дает «прекрасные» кадры для кинохроники васильковской политики.

 5. admin 30.04.2015 at 23:39

  Олегу: — Хочу нагадати Вам, як не так давно у центрі Василькова деякі Ваші добрі знайомі на замовлення Вашого дуже доброго знайомого добряче лупцювали людей з «Батьківщини», які відмовились включати в виборчий список людей від і сьогодні Вашого дуже добре знайомого.

  Запитайте у того ж Бірюкова, як його також добряче відлупцювали і на чиє замовлення. Або запитайте про це ж Денисенка. Можна запитати також Корчинського і Бабарика про спалені машини, а останнього — про пожежу на його виробництві.

  Так що бійки Сабова з Бріком і Табєйкіна з Грушкою в порівнянні з тим, що у Василькові відбувалось дещо раніше — «сущие мелочи».

  Щодо того, хто винен, Табєйкін чи Грушка — нехай розбереться міліція.

  І особисте прохання до Вас, напишіть, що ми написали про Скибу «чего не было»...

 6. Вдячні слухачі 01.05.2015 at 16:52

  Грушка з псом смєрдящим — звичайнісінькі провокатори на службі у місцевого криміналітету. Побитий писок — це лише перша ластівка. Вся ця наволочь скоро буде вигрібати, не отходя от касси, а то розвели базар-вокзал, понімаєшь-лі. І довідки з Глевахи тут вже не допоможуть. Лікування буде проходити оперативно і дієво за принципом бумерангу.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.