Грубо?.. Але в точку!..(оновлено 24.11.)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

24.11. Автор написаного нижче ("Антивирус — ред.) абсолютно прав! На відміну від громад інших населених пунктів, де стіною стають на захист своїх інтересів, у нас повний «пофігізм». В центр Василькова завезли тисячі кубів сміття невідомого походження. В смітті може бути все — отрутохімікати, відходи шкідливого виробництва, спрацьовані екологічно небезпечні лампи, можливо, навіть, радіоактивні відходи.

Скажіть мені, чи хто — небудь чув про реакцію на це депутатів міської ради, голови екологічної комісії нарешті;  місцевих ЗМІ — типу «Васильків інфо», «Щит і меч», «Васильківські вісті»,  «Життя і слово», Пекарського та ін.?

А де позиція Громадської ради, чисельних місцевих осередків П.П. і ГО, окремих громадських активістів, які запекло сперечаються, хто з них більший патріот і хто більше зробив для Василькова...

Все ж таки сподіваємось, що хоч на найближчій сесії міської ради голова профільної депутатської комісії дасть вичерпну інформацію щодо цієї сміттєвої справи і рада прийме відповідне рішення щодо запобігання подібним випадкам в майбутньому...

 

13.11.   «Я просто куеюююююю! Город заваливают мусором и нечистотами! Но все такие толерантные, блть, европейские что ни одного коментария нет!

Где всякие СЭСы/МЧСы? Где руководство города? Где, наконец, бдющие и неспящие активисты, не говоря о стаде депутатов? Вам ср...ть на голову, а вы все граждане европейского, ебтить, миста, так Бодя? Или за начать „галасовать“ проплаты еще не было?»...
(«Антивирус», до теми «Територія біди»)

До керівництва міста питань немає. Воно свою справу зробило.
Є питання до профільної депутатської комісії та її керівника, до "СЭСов/МЧСов, місцевих ЗМІ. Щодо «активістів» і ГО. Як бачимо, «копійка їм ціна в базарний день»...

Грубо?.. Але в точку!..(оновлено 24.11.): 2 комментария

 1. Андрій Каденко 25.11.2016 at 13:16

  Земельну ділянку колишнього заводу холодильника незаконно орендує ТОВ Оцелот. (Сабов «забув» затвердити договір рішенням сесії). Міські чиновники не хочуть помічати, що ТОВ Оцелот вже не є власником обєктів нерухомості на цій території, а від так фактично не має права орендувати цю землю. хоча формально має до моменту переоформлення.

  Більш того, посадові особи міської ради фактично любіюють інтереси ТОВ Оцелот та в судовому порядку намагаються позбавити права власності інше підприємство.??? і з міського бюджету проплачують судовий збір за подання позовів, апеляційних та касаційних скарг. На сьогоджі вже сплачено близько 10 тисяч гривень.

  Дана інформація отримана з відкритих джерел. її було розповсюджено всім депутатам міської ради.

  Тому досить дивно виглядає ситуація коли міські чиновники вже споряться з власниками ТОВ Оцелот чи то з ТОВ Ост 2 лайт, з приводу якогось сміття, яке завезено на цю територію.

  З приводу того, чому ніхто не підтримує питання з приводу сміття.

  Нажаль окрім сухого повідомлення, що хтось, кудись, щось завіз, а потім вивіз — нічого іншого не відомо.

  З іншого боку, як це буде виглядати, коли громадська організація, депутат прийде до проходної і буде вимагати пояснень від охоронника — результат 0. Ну напише листа з проханням повідомити. що ж трапилось — в кращому випадку отримає через місяць якусь відписку.

  Анатолій Павловичу! ви як ініціатор теми, реально знаєте набагато більше ніж повідомляє на сайті. Тому, зустрічне питання: —

  що особисто Ви, як громадський діяч, зробили для того. щоб викрити етаких поганих хлопців та відновити справедливість?

  Прийдіть на сесію міської ради 2 грудня і розкажіть людям, що насправді трапилося, що зроблено. Задайте питання людям які «в темі та в долі».

  Мабуть тоді і буде адекватна реакція суспільства на ці події.

 2. admin 25.11.2016 at 17:44

  Андрію Каденку — вже перші повідомлення про завіз сміття повинні були спонукати всілякі П.П. і ГО до встановлення пікету біля в"їздних воріт колишнього з-ду «Холодильник». Чисельні користувачі соцмереж звернули увагу на відповідь Фадєєва на запитання депутата Неділька. Там він не заперечував факт завозу сміття, а лише запевняв, що воно не буде скидатися в Стугну. Крім того було офіційне повідомлення про припинення завозу відходів спільними зусиллями виконкому і правоохоронних органів. При чому, інформація про дії керівництва підприємства поступила до відповідних органів від однієї з міських ГО, якій довіряє чимала кількість очевидців події.

  І, накінець. Якби там не було, перевірити достовірність інформації в першу чергу мала б профільна комісія міської ради. Чи не так?..

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.