Громадськість міста захищає прокурора...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

24.06 Подаємо текст звернення громадських організації міста Василькова до Генерального прокурора України В.Яреми.

Генеральна прокуратура України
ЯРЕМІ Віталію Григоровичу
ЗВЕРНЕННЯ
Шановний Віталій Григорович,
Нам, представникам громадськості Васильківщини, стало відомо про звільнення Васильківського міжрайпрокурора Стрілюка Яна Володимировича за власним бажанням. На нашу думку це відбулося під тиском зацікавлених осіб.
Підтвердженням цього припущення є активна робота Я.В. Стрелюка по виявленню масштабних корупційних діянь на території м. Василькова та Васильківського району, в першу чергу у сфері земельних відносин, зловживань у комунальній сфері, підпільного грального бізнесу, незаконного обігу наркотиків.
Крім цього, прокурор скасовував постанови про закриття міліцією кримінальних справ порушених проти посадовців колишньої злочинної влади.
Вважаємо за необхідне звернути особливу увагу, що для лобіювання звільнення Я.В.Стрелюка були задіяні організації, які до Василькова не мають жодного відношення і тому, цілком можливо були також введені в оману провокаторами.
Громадськість Васильківщини позитивно оцінює діяльність Я.В. Стрелюка на посаді Васильківського міжрайпрокурора та просить Вас детально вивчити обставини, які передували звільненню Я.В. Стрілюка, при потребі провести службову перевірку, і, у випадку відсутності порушень в роботі Я.В. Стрелюка залишити його працювати на посаді Васильківського міжрайпрокурора.

підписи

20.06.  Декілька громадських організацій звернулись до керівництва Генпрокуратури з листом про перевірку обставин звільнення Васильківського міжрайпрокурора Я.Стрелюка з посади. Вони вважають, що до звільнення міжрайпрокурора причетні люди, протиправною діяльністю яких активно займалась прокуратура.

Громадськість міста захищає прокурора...: 1 комментарий

  1. олег 22.06.2014 at 01:48

    Поздно уже. Назначили нового. Пора бежать и ябедничать. Защищая старого, можно опоздать первым к новому.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.