Громадські організації вимагають...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Місцеві громадські організації «Відсіч», «Майдан — Васильківщина», «Європейське суспільство», «Рідне місто» вимагають від депутатів Васильківської міської ради терміново вирішити питання щодо формування виконавчого комітету, затвердження кандидатур на посаду заступника міського голови, обрання секретаря ради.

Громадські організації вимагають...: 13 комментариев

 1. Олексій 28.08.2014 at 05:25

  Простіше кажучи Бірюков, Сергієнко-Пимєнова-Горбачова ( ну відсили чоловік 30), Корчинський, Боровик-Романенко вимагають... забули ще «Просвіту» Марущака-Павленка. Вважаю, що депутати прислухаються до цих авторитетних в місті людей...Але вони аж ніяк не представляють більшість громади-переважній більшості васильківців необхідно, щоб місто жило достойно, щоб вирішувалися земнльні питання, виплачувалася зарплата, прибиралося сміття, їм однаково хто секретар ради Скиба чи Цимбалюк, хто у виконкоимі Романенко чи Крикунов їм необхідне процвітаюче місто, а не персоналії. А інші ( 1200 васильківців) вимагають призначити Скибу секретарем... є в цих ГО разом 1200 людей????

 2. admin 28.08.2014 at 08:35

  Олексію: — Ваша логіка, на нашу думку, помилкова. Адже за нею 5500 людей «вимагають призначити Цимбалюка». (5500 — результат Сабова на виборах). Але справа тут зовсім в іншому. Демонстративно ігнорується законне право міського голови на призначення посадових осіб. В новітній історії Василькова такого ще не було. Щодо відповідальності за «процвітання» міста, то, зважаючи на термін перебування при владі, у Сабова вона на порядок менше, як у депутатів нинішнього скликання. Чи Ви вважаєте, що депутати не несуть ніякої відповідальності взагалі?..

  • Бандера Степанович 28.08.2014 at 22:47

   Поправлю Вас.

   Сабов С.О. на виборах 2014 року набрав 5500 голосів з близько 34000 виборців міста Василькова, які взяли участь у виборах .

   Отже рейтинг , кандидата на посаду міського голови Сабова С.О. на момент голосування складав близько 17% зі 100 % виборців.

   На даний час, не думаю, що рейтинг Васильківського міського голови Сабова С.О. збільшився і складає більше 17 % від загального числа виборців м. Василькова.

   Решта 83 % мешканців віддає свої симпатії іншим кандидатам, або їм взагалі фіолетово хто в місті мер тому, що проживають у приватному секторі, працюють/навчаються у м. Києві, аполітичні, інш.

   Васильківська рада представлена 43 депутатами. Реально на сесії ходять 24- 30 депутатів. Дані депутати виступають від імені політичних партій, та певних груп населення (за мажоритарними округами).

   Отже Васильківська міська рада, в особі депутатів на даний час представляє інтереси близько 50- 65 % населення м. Василькова.

   Отже беручи за основу логіку А.Боровика, виходить, що Сабов С.О. має підтримку 17 % населення, а міська рада 50-60%.

   При цьому ст. 79 Закону України « Про місцеве самоврядування» надає право та визначає підстави за яких можливо ініціювати дострокове припинення повноважень міського голови, а не навпаки.

   Отже депутатський корпус Васильківської міської ради має значну перевагу і можливість впливу на роботу сесії, виконкому, міського голови, виборців. ЩО НАРАЗІ І МАЄМО.

   Міський голова, здійснюючи місцеве самоврядування на підвідомчій йому території, виконує певні функції політичного характеру, як одноосібно, так і у взаємодії з територіальною громадою та іншими суб´єктами місцевого самоврядування.

   Партійний чинник впливає лише на 9-10% виборців, тоді як для більшості важлива особистість кандидата, його менеджерські якості та досвід. Хоча в місті Василькові все відбулося зовсім навпаки.

   Міський голова повинен бути ГОСПОДАРЕМ і багатогранною особистістю. Тому, завдання міського голови не зводиться до ремонту доріг та латання старих труб, або організація якихось акції чи гулянь.

   Міський голова повинен бути сильною особистістю, оскільки лише сильна людина, здатна сформувати навколо себе більшість у міській раді та об’єднати (правдами/неправдами) навколо себе більшість депутатського корпусу заради задоволення нагальних потреб міської громади.

   Тому, його нападки на депутатів, більш нагадують злість на те, що вони не підтримали його в його незрозумілих начинаннях.

   Як на мене то Сабов С.О. не відповідає даним критеріям.

   Тепер щодо громадських організацій, які виступають в підтримку ініціатив міського голови Сабова С.О. переобрати міську раду.

   1. Є ГО «Відсіч» з незрозумілими статутними завданнями та цілями, в особі Сергія Бірюкова. Скільки там членів організації незрозуміло (не більше 10 чоловік). Дана організація нагадує мені російську партію однієї особи (Жиріновського).

   2. ГО «Майдан Васильківщини» — за інформацією самого Владлена Сергієнка, дана організація налічує 50 офіційних членів. За озвученою інформацією, саму цю організацію зрадив міський голова, або це награна змова для рейтингу.

   Саме дана ГО незаконно перебуває в приміщенні кінотеатру «Дружба» і користується комунальними послугами. Нагадую, що саме депутати голосують за можливість укладення договору оренди комунального майна.

   Акції, що ініціює дана громадська організація, дадуть свій результат в майбутньому 2015 році на місцевих виборах.

   3. ГО «Рідне місто» теж є організацією з незрозумілими статутними завданнями та цілями, в особі Анатолія Боровика. Є підозра, що дана організація налічує теж не більше 10 осіб разом з самим А.Боровиком.

   4. ГО «Європейське суспільство» більш логічно вписується в даний напрямок, хоча задекларованих завдань та цілей не досягнуто.

   Отже ми маємо близько 100, ну хай ще + 100 чоловік, які намагаються створювати політичну погоду в місці. З цих 200 чоловік близько 10 і намагаються створювати погоду та ллють грязь на депутатів і стращають їх розпуском ради.

   Скажите бред, громадські організації мають право впливати на життя міста.

   Так, мають, але в межах своєї статутної мети та завдань.

   З Вас хтось, цікавився заради чого вищезазначені мешканці міста об’єдналися в свої громадські організації ? Ні?

   Ну тоді потрібно, щоб кожна з них оприлюднила в Інтернеті свої статути, а ми мали можливість пересвідчитися, що цілі та завдання цих ГО є тотожними їх сьогоднішній «політичній діяльності».

   • admin 29.08.2014 at 09:35

    Бандері Степановичу — Каденку: — Ну і насмішили Ви з рейтингом міської ради. Сподіваємось, що це був Ваш вдалий жарт. Дозвольте невелику правочку до Вашого коментаря- у тих виборах взяло участь трохи більше 20 тис. виборців, а не 34 тис., як Ви пишете.

    Щодо впливу названих Вами ГО, то його з лишком хватило для дострокового припинення повноважень Іващенка.

    Але справа не в цьому. А в тому, що блокувати прийняття законних кадрових рішень щодо формування виконкому в сьогоднішніх умовах — це злочин перед громадою.

    • Бандера Степанович 29.08.2014 at 23:15

     Павловичу, Сергієнко а що трапилося, що це Ви видалили таке відверте висловлювання від імені ГО Майдан-Васильківщини ???

     Тільки но написав відповідь, а тут бац, а відповіль писати нема на що!!!

     Правильно, Сергієнко перж ніж виступати від імені організації, потрібно думати і узгоджувати з керівництвом, що писати і головне де писати.

     Павлович, Каденку я звісно передам привіт. Хоча можете й самі йому зателефонувати 🙂

     Павлович, а ссилочку на статут Вашої ГО слабо на сайт викинути ?

     • admin 30.08.2014 at 06:48

      Бандері Степановичу — Каденку: — а звідки Ви взяли, що ми з Сергієнком щось видалили? Адмін нічого з того, що написав Сергієнко не видаляв! Щодо витягу з Статуту. Уточніть будь-ласка, що саме Вас цікавить, дамо текстом. До Вас зустрічне питання. Чи не знаєте Ви, хто з директорів КП суміщав дві директорські посади?

   • Влад Сергієнко 29.08.2014 at 12:19

    1. Каденко, я тебе скільки памятаю у Василькові ти завжди займав позицію слизня. Не городи маячні! 🙂

    2. Стосовно законності чи незаконності займання приміщення, то його нам надали на підставі гарантійного листа ще в березні чи квітні місяці. 7 травня ГО «Майдан-Васильківщина» було офіційно зареєстровано, ми писали звернення з проханням продовжити нам термін оренди за пільговою ставкою, опираючись на закон про обєднання громадян. Ігноруючи всі терміни по розгляду звернень, проект рішення навіть не було винесено на порядок денний сесії. Разом з тим, організація надає відчутну і суттєву допомогу виконкому у роботі з вимушеними переселенцями, яких у місті зараз вже зареєстровано 220 чоловік. І це факт. Тому, твої закидони стосовно законності/незаконності залиш при собі.

    3. Зі статутом організації можна ознайомитися на нашому офіційному сайті за адресою maidanv.info/?page_id=24

    • анатолій 31.08.2014 at 11:45

     По перше . Чим дешевший товар, тим більше реклами. До людей це теж відноситься.

     По друге. Ира весит 98 кг, но она всем говорит, что 94. Вопрос: Смысл?

     Щодо допомоги біженям та підтримку АТО підтримую на всі сто. Молодці.

     • Влад Сергієнко 01.09.2014 at 09:18

      Каденко,

      менше всього хочеться гаяти час на тих, хто плутає інтернет-ніки.

  • олег 31.08.2014 at 00:44

   Палыч, Ваш Цимбалюк в свое время спер очистные сооружения города. Васильков единственный город у Украине, где очистные частные и при этом переданы даром. Все Ваши описания подвигов бывших меров это мелочь по карманам, которая как пришла так и ушла, а очистные будут во все времена приносить доход и платить будет хозяевам абсолютно каждый и потом дети и внуки будут платить.

   5500 избирателей за Цимбалюка не голосовали. Голосовали за Сабова, который среди обещаний, пообещал (слабы человечки, ведутся на обещания) вернуть чего-то городу из когда-то украденного. И если Сабов договорился с Цимбалюком не только его не трогать, но еще и совместно управлять городом, то сомневаюсь, что это хотел хотя-бы один избиратель, кроме Вас персонально и самого Сабова.

   Кстати, Палыч, напоминаю, что депутатом Цимбалюк стал только потому, что Вы отказались от депутатского мандата в его пользу. Он был после Вас следующим. Так, что никакой избиратель за Цимбалюка не то, что как за секретаря не голосовал, а и как за депутата тоже.

   • admin 31.08.2014 at 07:17

    Олегу: — я так зрозумів, що ви сприйняли нашу пропозицію: — ви за Поповича, Сабадаша і Сабова, ми за Іващенка. Правильно я вас зрозумів? Щодо очисних споруд — це тема окремої розмови. У архіві є відповідні документи. В т.ч. і рішення міської влади про повернення споруд шкірфірмі. Щодо Цимбалюка — ми не пропонували його кандидатуру Сабову на посаду секретаря ради, як і Романенка на посаду заступника міського голови. І, накінець, ви весь час наполегливо штовхаєте нас до обговорення теми, хто що «спер». Ну як вам відмовиш? Хоч і не на часі, а все-таки прийдеться. Для початку давайте подискутуємо на тему — хто «спер» 10 земельних ділянок по вул. Ворошилова? Домовились?..

 3. Влад Сергієнко 28.08.2014 at 09:56

  Від імені ГО «Майдан-Васильківщина» висловлюю підтримку кандидатури Миколи Цимбалюка на посаду секретаря Васильківської міської ради.

  1. Діючих членів організації, яку представляю я тільки таких, що написали заяви на вступ більше п'ятидесяти. А прізвище голови правління ГО «Майдан-Васильківщина» Ірина Пермінова. Персонально для Шекери: Ірина є дружиною фронтовика, військовослужбовця Першого оперативного батальйону Національної гвардії Юрія Пермінова, який з кількома десятками мешканців нашого міста і району зараз знаходиться в зоні бойових дій. Серед них є і діючі члени нашої організації.

  2. У зв'язку з тим, що Олександр Скиба зараз перебуває на перепідготовці перед відправкою на АТО, про що я дізнався безпосередньо від нього телефоном, будь-які відгуки стосовно нього (негативні, позитивні і навіть нейтральні) вважаю недоречними і прошу утриматися від них, щоб не створювати зайвого дисонансу.

  3. Місто дійсно потребує якісного управління, системної кропіткої роботи над проблемними питаннями і вливання нових професійних кадрів. А тому, ми, як громадська організація будемо ретельно контролювати і посадовців і депутатів незалежно від їх політичних вподобань і партійного забарвлення до логічного дострокового припинення повноважень депутатського корпусу міської ради.

 4. Олексій 28.08.2014 at 15:51

  Вибачаюсь перед пані Іриною Перміновою ... й пишаюсь її чоловіком!!!

  Я слідкую за роботою «МВ» і глибоко вдячний за пророблену ними важку, тернисту роботу. На таких людях тримається Україна!!!

  Але хочу зазначити, що не потрібно бабусь і дідусів, які віддвють останню копійку з пенсії на АТО. нажаль, не розбираючись чи це «шахраї» (хоча їхнє шахрайство не доведено правоохоронними органами, так розумію, вони просто відмовились перед Вами звітувати), чи справжні патріоти-волонтери називати «лохоми». Мене цей вислів образив до глибини душі... Людям неоюхідно пояснювати, а не обзивати...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.