Громадська рада при міському голові Василькова визнає свою безпорадність

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

03.04.2012 року у залі «Ліра» Васильківського міського будинку культури відбулося чергове засідання дорадчого органу при міському голові – громадської ради міста Василькова.
Порядок денний засідання передбачав розгляд кількох важливих питань, які стосувалися життєдіяльності Василькова. Зокрема бурхливо і жваво обговорювався стан із засміченням вулиць міста та проблемою вивозу сміття. Дійсно, в місті існує велика проблема з вивозом сміття, яка посилилася закриттям сміттєзвалища.
Також обговорювалися питання відсутності теплопостачання, яке зненацька було перервано 2 квітня, як раз в той момент, коли міська влада умисно затягує судовий процес по тарифах «Васильківтепломережі».
Обговорювалися питання діяльності громадського автотранспорту. Під час дискусій було висловлено побажання запровадити додатковий маршрут з мікрорайону Масив до Києва.
Засідання йшло в звичному руслі до того часу, поки заступник голови громадської ради пан Турчин А.О. не висловив занепокоєння тим, що в даного громадського об’єднання, яке по суті є колегіальним дорадчим органом при міському голові нема навіть власного приміщення, не кажучи вже про матеріально-технічне оснащення. А зал «Ліра» надається раді за висловом Анатолія Опанасовича «с браского плєча» та до рішень і порад громадської ради міська влада взагалі не дослухається. Діяльність громадської ради широко не висвітлюється в місцевих ЗМІ і не є доступною до переважної більшості мешканців міста.
А.П.Боровик за підтримки кількох членів громадської ради запропонував надавати друковані площі в бюлетенях «Рідне місто» та «Сила громади», які виходять в світ за підтримки ГО «Рідне місто» та простір на нашому сайті. Однак після цього голова ради Марущак А.Т. вдався до категоричних відмов, чим продемонстрував несприйняття прозорого висвітлення діяльності ввіреного йому дорадчого органу і навіть запропонував поставити на голосування самоусунення його, як керівника даної організації, в разі, якщо члени громадської ради ухвалять розміщення інформаційних матеріалів на інтернет-ресурсі «Рідне місто».
Нажаль, постійні заклики деяких членів громадської ради при міському голові про об'єднання і конструктивізм в контексті співпраці і надання залу «Ліра» особам, які причетні до фальсифікацій місцевих виборів і протиправних діянь, за які дехто з них зараз перебуває в слідчому ізоляторі і небажання апріорі висвітлювати діяльність громадської ради з незалежної точки зору, так і залишаються закликами. В той час, як місцева влада в особі переважної більшості депутатського корпусу і безпосередньо міського голови Іващенка С.Г. взагалі ігнорує і зводить на нівець всю роботу членів громадської ради, залишаючи їм лише можливість періодично збиратися в «Лірі» і відчувати уявну важливість висловлення їх думок, як представників громади міста Василькова.

Громадська рада при міському голові Василькова визнає свою безпорадність: 2 комментария

  1. карпо 04.04.2012 at 10:38

    Маразм міцніє. Це засідання наочно показує, що ніхто не хоче і не вміє слухати. Всі говорять. Чим більше говориш — тим розумніший, тим мудріший. Треба перейменувати раду старійшин на раду мудрійших, а може наймудріших. Але від того толку також не буде. Бо треба судити не тільки по словам, але і по справам.

  2. Тінь Сонця 04.04.2012 at 11:37

    Нарешті дійшло до стареньких, що вони міському голові не потрібні!!!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.