Громада хоче сама вирішувати свої питання

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Після відставки Іващенка ситуація у Василькові почала поступово стабілізуватися. Міська рада під керівництвом в.о. міського голови члена Партії Регіонів Т.Гладкової нарешті запрацювала так, як їй і належить. Припинена запроваджена Іващенком ганебна практика так званих «пакетних» голосувань, через які здійснювалося пограбування громади.
Депутати нарешті отримали можливість працювати в інтересах виборців. У раді формується конструктивна більшість, яка може взяти на себе відповідальність за розвиток подій у Василькові. З відставкою одіозного Іващенка зникло гостре протистояння між міською владою і опозицією до неї. Отже, місто отримало передумови для виходу із тієї критичної ситуації, в яку заганяв Васильків колишній бізнесмер на протязі шести років.
Однак, поступають сигнали, що позитивні процеси в місті влаштовують далеко не всіх, в т.ч. і поза межами міста. Ми були б вдячні голові КОДА А.Присяжнюку за підтримку громади м.Василькова в її намаганні навести лад у своєму місті та недопущення незаконного втручання певних сил у діяльність Васильківської міської влади. Адже негативні наслідки такого втручання у 2010 році всім добре відомі.

Громада хоче сама вирішувати свої питання: 2 комментария

  1. Nazar 22.12.2012 at 20:00

    А , як же свора , ( крикунов, мартинюк, пикарский, сало метер, , паджекидзе, и инши) вони ж хочуть кушать, пити и гуляти,за гроши громади !!!!!!

  2. Иготь Гаврилюк 24.12.2012 at 06:12

    www.okrug94.org/component...62-------qq.html

    «Депутати нарешті отримали можливість працювати в інтересах виборців...» Может часть депутатов и «отрымала»...Но большинство ПРишли в Раду благодаря фальсификациям от Иващенка -Крикунова-Мартынюка-Мосейцука! Пока Рада не будет избавлена от депутатов Ивахи , говорить о конструктиве в работе рано!!!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.